شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 18:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/24 شناسه خبر: 1609163
در نامه‌ای به علی دارابی صورت گرفت

تقدیر وزیر بهداشت از شبکه‌های استانی تلویزیون

تقدیر وزیر بهداشت از شبکه‌های استانی تلویزیون
وزیر بهداشت در نامه‌ای به علی دارابی، نقش رسانه‌ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی را در شرایط شیوع کرونا دستاوردی مهم و ثبت شده در تاریخ این مرز و بوم دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی پخش ویژه برنامه گرامیداشت درگذشتگان بیماری کرونا، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه کبری(س) از شبکه‌های استانی و ارسال و پخش پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این برنامه، علی دارابی معاون استان‌های صداوسیما در نامه‌ای از این اقدام وزیر بهداشت و تلاش مجموعه کادر درمانی کشور در مهار بیماری کووید – 19 قدردانی کرد.

بر این اساس وزیر بهداشت هم متقابلا در نامه‌ای خطاب به علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی، ضمن تشکر از پیام وی خاطرنشان کرده است: این پیام موجب دلگرمی اینجانب و همکارانم شد، بی تردید اگر همراهی‌های مشتفقانه و شبانه‌روزی و دلسوزانه شما و دیگر عزیزان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی در کلیه شبکه‌های ملی و استانی نبود، توفیق همکاران اینجانب در مهار بیماری بدینگونه میسر نمی‌شد.

سعید نمکی در ادامه آورده است: نقش بی بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی و همچنین ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ کشورمان به عنوان دستاوردی مهم به ثبت رسیده است. امید است در ادامه راه بتوانیم از مساعدت‌های ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار کامل بیماری، شاهد سلامتی و شادابی مردم عزیز کشورمان باشیم.

https://www.dana.ir/1609163
ارسال نظر
نظرات