شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1399/02/25 شناسه خبر: 1609211
کارگردان گلستانی

عیارهمنوع‌دوستی مردم باکمک‌مومنانه سنجیده شد/ تجلی هنر هنرمندان با کمک به مومنان

عیارهمنوع‌دوستی مردم باکمک‌مومنانه سنجیده شد/ تجلی هنر هنرمندان با کمک به مومنان
سامان مراد حسینی، هنرمند گلستانی با پیوستن به پویش کمک های مومنانه،گفت: متعالی ترین هنر هنرمندان ارتقاء فرهنگ جامعه است که در کمک های مومنانه تجلی یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ سامان مرادحسینی کارگردان گلستان با حمایت از پویش کمک های مومنانه در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار کرد: ما بارها درایام سیل و زلزله و.. دیدیم که هرجا سرزمینشان دچار بحران و مشکل شده، دست در دست می دهند تا از بحران خارج شوند.

وی ادامه داد: همواره هنرمندان و ورزشکاران همپای مردم ایران  در کمک به همنوعان پیشقدم بودند.

این هنرمند گلستانی با بیان اینکه بحران کرونا نیز آزمون دیگری برای عیار سنجی نوع دوستی مردم بود، بیان کرد: با پویش های کمک های های مومنانه دیدیم که از این آزمون نیز سر بلند بیرون آمدند.

 مرادحسینی با حمایت از پویش کمک های مومنانه سپاه و بسیج در ایام کرونا و پس از آن در ماه مبارک رمضان ، تصریح کرد: کمک به نیازمندان وظیفه شرعی و انسانی هر مسلمانی است که این نهادها پیشقدم شدند و مردم هم یکی پس از دیگری به آن پیوستند  و دیدیم هرجا مردم ورود پیدا کردند مشکلات و آسیب ها زودتر رفع شد.

کارگردان گلستانی از سایر هنرمندان خواست با پیوستن به این رزمایش در این امر خداپسندانه  شرکت کنند و به ساخت آثار هنری در این حوزه بپردازند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609211
ارسال نظر
نظرات