شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/02/25 شناسه خبر: 1609228

ادامه اجرای کمک مومنانه در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری

ادامه اجرای کمک مومنانه در مناطق عشایری چهارمحال و بختیاری
علی خالدی مسئول گروه جهادی حضرت ابوالفضل(ع) منطقه عشایری سردشت گفت: اجرای طرح همسفره با همسایه توسط گروه جهادی حضرت ابوالفضل علیه السلام منطقه عشایری سردشت طرح همسفره با همسایه توسط گروه جهادی حضرت ابوالفضل علیه السلام منطقه عشایری سردشت در این منطقه اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ علی خالدی مسئول گروه جهادی حضرت ابوالفضل(ع) منطقه عشایری سردشت با اعلام این خیر گفت: بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر راه‌اندازی رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، خیرین و گروههای جهادی بسیج  و حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج تمام ظرفیت خود را برای کمک به خانواده‌هایی که زیر فشار اقتصادی قرار دارند و با مشکلات زیادی در این ایام مواجه شده‌اند به کار بسته اند.

وی تصریح کرد: جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) پویش همسفره با همسایه را جهت اجرا در شرایط فعلی طراحی کرده است تا با استفاده از ساختار اجتماعی محلات، حمایت‌ها به صورت آبرومندانه به افراد رسانده شود.

خالدی با بیان اینکه در این طرح، محله‌ها با داشتن کسبه منصف، معتمدین و ریش سفیدان و دلسوزانی که به فکر اقشار ضعیف می باشند می‌توانند نقش بسیار مهمی را بازی کنند تاکید کرد: طرح همسفره با همسایه با تمرکز بر شناسایی نیازمندان آبرودار، گروه‌های جهادی و فعالین اجتماعی را به فعال‌سازی شبکه معتمدین محله دعوت میکند، که طی آن با استفاده از ظرفیت امام جماعت، معتمدین و کسبه امین و باسابقه محله و مهم‌تر از همه مردم محل، برای پیوند ظرفیت‌های مردمی شهر و حل مشکل مذکور تلاش کنند.

وی افزود: در این طرح با استفاده از خیرین، فروشگاه‌های معتمد و امین محلات شناسایی و معرفی می‌شوند و عموم مردم محلات می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها به مقدار مورد نظر خود کمک کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609228
ارسال نظر
نظرات