شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/02/25 شناسه خبر: 1609346
امام جمعه فاروج:

۴۰۰۰ بسته معیشتی در فاروج توزیع شد

۴۰۰۰ بسته معیشتی در فاروج توزیع شد
حجت الاسلام نوروزی گفت: قرارگاه مواسات همدلی و کمک مومنانه در شهرستان تاکنون 5 مرحله توزیع بسته های معیشتی داشته و 4هزار بسته غذایی و کمک معیشتی در سطح شهرستان توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام نوروزی، امام جمعه شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح فاروج، اظهارکرد: قرارگاه مواسات همدلی و کمک مومنانه در شهرستان از ابتدای ماه مبارک رمضان و پس از فرمان مقام معظم رهبری تشکیل شد و تاکنون 5 مرحله توزیع بسته های معیشتی داشته ایم.

حجت الاسلام نوروزی افزود: بخشی از این کمک ها توسط خیرین به صورت خودجوش و مردمی بوده که در قالب قربانی کردن، افطاری و تهیه و توزیع غذای گرم و ارسال در درب منازل  صورت گرفته و بخش دیگر توسط برخی نهادهای انقلابی تهیه شده است.

وی اظهار داشت: هدف ما تشویق کردن و انگیزه دادن به مردم به جهت اینکه در این اموارت خیر خودشان پیش قدم شوند و کارها را انجام دهند چرا که در هر کاری مردم خودشان عهده دار انجام آن شدند با موفقیت بیشتری کار به سرانجام رسیده است.

حجت الاسلام نوروزی گفت: در مجموع  4هزار بسته غذایی و کمک معیشتی در سطح شهرستان توزیع شده و به دست نیازمندان و محرومین رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: طرح نان مهربانی در راستای توزیع نان رایگان بین نیازمندان نیز اجرایی شده که در نیمه ماه مبارک و همچنین در ایام شب های قدر در 60 واحد نانوایی شهرستان به همت خیرین اجرایی شده و ادامه نیز دارد.

 

انتهای پیام/م.شادکام

 

https://www.dana.ir/1609346
ارسال نظر
نظرات