شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1399/02/26 شناسه خبر: 1609480

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۵۷۹ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۵۷۹ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۵۷۹ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۷۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۴ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۵۷۹ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۴ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۵۸۰ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۸۹ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۱۶۳مورد ، اشنویه ۴۸ مورد، بوکان ۲۵۶ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۷۴ مورد، تکاب ۱۲۶ مورد، چالدران ۱۴ مورد، چایپاره ۳۷مورد، خوی ۷۰۱ مورد، سردشت ۳۱ مورد، سلماس ۲۰۱ مورد، شاهین‌دژ  ۹۴  مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۷ مورد، مهاباد ۳۰۹ مورد، میاندوآب ۳۴۰ مورد، نقده ۹۳ مورد گزارش شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609480
ارسال نظر
نظرات