شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:57 منتشر شده در مورخ: 1399/02/26 شناسه خبر: 1609511

تغییر ذائقه مخاطب بعد از کرونا/آثار پر تعلیق و جنایی همیشه جذابیت دارند

تغییر ذائقه مخاطب بعد از کرونا/آثار پر تعلیق و جنایی همیشه جذابیت دارند
یک نویسنده سریال‌های تلویزیونی گفت: کارهای پر تعلیق، پر کشش و جنایی جذابیت خود را دارد و در ایران تا حدودی دست نخورده مانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «زامیاد سعدوندیان» نویسنده سریال‌های تلویزیونی گفت: مدتی مشغول کارهای سینمایی بودم اما به تازگی قرار است چند کار را برای تلویزیون جلو ببریم.

وی درباره استقبال مخاطبان از سریال های مناسبتی تلویزیون نیز گفت: بعد از کرونا کار سازندگان سریال ها سخت تر از قبل می شود. چراکه الان همه اعضای خانواده اغلب سریال های روز را در این مدت قرنطینه دیدند و سلیقه شان تغییر اساسی کرده است.

سعدوندیان ادامه داد: برای همین اگر بخواهیم مخاطب تلویزیونی را حفظ کنیم کارمان سخت تر شده است. هم نگارش و هم تولید شامل این موضوع می شوند. 

این نویسنده همچنین درباره اینکه در حال حاضر مردم از چه ژانری در شبکه نمایش خانگی استقبال می کنند نیز بیان داشت: اصولا مردم ما غیرقابل پیش بینی هستند و نمی توان قطعی نظری داد. اما حس می کنم کارهای پر تعلیق، پر کشش و جنایی جذابیت خود را دارد که در ایران تا حدودی دست نخورده مانده است و کارگردان های کمتری به سراغ این ژانر رفته اند.

منبع:فارس

https://www.dana.ir/1609511
ارسال نظر
نظرات