شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:56 منتشر شده در مورخ: 1399/02/26 شناسه خبر: 1609590
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:

مدارس گلستان فردا برای رفع اشکال دایراست/اینترنت «شاد» رایگان شد

مدارس گلستان فردا برای رفع اشکال دایراست/اینترنت «شاد» رایگان شد
مدارس استان گلستان همزمان باسراسر کشور از فردا 27اردیبهشت به مدت یکماه برای رفع اشکال و با رعایت پروتکل های بهداشتی باز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ احسان گوهری رادبا اعلام خبر فوق در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این مدت کلاسی برای تدریس نخواهیم داشت لذا فقط دانش آموزانی که اشکال درسی دارند به مدارس مراجعه کنند.

وی افزود:برای جلوگیری از تجمع دانش آموزان لازم است تمهیدات برگشت به منزل را در کوتاه ترین زمان توسط خانواده ها اندیشیده شود.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش گلستان،  بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان از سامانه شاد استفاده می کنند و بخش دیگری هم آموزش ها را از تلویزیون و یا درسنامه و جزوات پیگیری می کنند.

گوهری راد  متذکرشد: با بازگشایی مدارس، آموزش ها در شاد و شبکه های تلویزیونی متوقف نخواهد شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درس محتوای کتاب به دانش آموزان تدریس شده است، بیان کرد: تلاش کردیم با آموزش های غیرحضوری همه محتوای کتاب را به دانش آموزان ارائه دهیم.

گوهری راد همچنین از رایگان شدن اینترنت سامانه شاد  از پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه خبرداد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان، گفت: امتحان پایه دوازدهم که نهایی است، به صورت حضوری و از تاریخ ۱۷ خردادالی ۱۶ تیرماه با رعایت مسائل بهداشتی برگزار می شود. در پایه نهم هم چون هدایت تحصیلی و انتخاب رشته مطرح است آزمون به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما در سایر رشته ها تصمیم گیری با خود شورای مدرسه است که ارزیابی به چه شیوه ای انجام شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1609590
ارسال نظر
نظرات