شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:36 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609652

کولاکوویچ به‌دنبال طلبش از فدراسیون والیبال

کولاکوویچ به‌دنبال طلبش از فدراسیون والیبال
سرمربی صربستانی سابق تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد، چهار قسط پرداخت نشده از طرف فدراسیون والیبال ایران دارد و امیدوار است که برای دریافت آن مشکلی نداشه باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایگور کولاکوویچ سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که قرارداد خود را به‌تازگی با فدراسیون ایران فسخ کرده است، با عقد قراردادی دو ساله هدایت تیم والیبال زاویرچه لهستان در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ پلاس‌ لیگا را برعهده گرفت. 

ایگور کولاکوویچ درباره شرایط قراردادی خود با فدراسیون والیبال ایران گفت: این قرارداد فسخ شده است، اما من هنوز منتظر فدراسیون ایران هستم که تعهدات مالی خود را به من محقق کند. من چهار قسط پرداخت نشده دارم و آنطور که قول دادند این بود که  تا پایان ماه می (۱۵ روز دیگر) پرداخت شود، هر چند که آنها باید یک ماه زودتر این پول را پرداخت می‌کردند. مشکل این است که به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران، آنها نمی توانند نقل و انتقالات بین المللی انجام دهند و من همیشه همه پرداخت‌ها را بصورت نقدی دریافت کرده‌ام. امیدوارم ترتیب آن امکان پذیر باشد تا مجبور نشوم که به طور اختصاصی به ایران پرواز کنم.
 
کولاکوویچ از سال ۲۰۱۷ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و توانست برای دومین دوره‌ متوالی، سهمیه بازی‌های المپیک را برای والیبال ایران به دست آورد ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعویق بازی های المپیک، قرارداد او نیز به پایان رسید و در بازی‌های المپیک سرمربی دیگری به جای او هدایت ایران را بر عهده خواهد داشت که تاکنون مشخص نشده است.
 
منبع: ایسنا
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1609652
ارسال نظر
نظرات