شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:08 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609691
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب خبر داد؛

توزیع ۸۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان میاندوآب

توزیع ۸۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان میاندوآب
رسول بخشی گفت: همزمان با اجرای طرح اطعام مهدوی، هشت هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در میاندوآب توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول بخشی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال علاوه بر توزیع سبدکالا و بسته های معیشتی، با راه اندازی آشپزخانه مهدوی و در قالب طرح اطعام مهدوی، افطاری برای مددجویان تحت پوشش و نیازمندان تدارک دیده شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: همزمان با اجرای طرح اطعام مهدوی، هشت هزار پرس غذای گرم طبخ و  بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در میاندوآب توزیع شد.

وی هم چنین با اشاره به راه اندازی ایستگاه نذری در محل آشپزخانه مهدوی در ایام مصادف با شهادت امیرالمومنین(ع)، گفت: در این راستا نیز  یک هزار و ۵۰۰ پرس سوپ نذری بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است.

بخشی تصریح کرد: با کمک های جمع آوری شده  خیرین برای تهیه ۶۰۰ سبدکالا و توزیع آن بین خانوارهای مددجوی تحت پوشش و اطعام آنان استفاده شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با تقدیر و تشکر از ستاد خیرین و کمک های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآبی همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته اند و امیدواریم  همیشه یار و یاور ما باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609691
ارسال نظر
نظرات