شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609759
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبر داد؛

علاقه یونانی‌های ساکن ایسلند برای گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی

علاقه یونانی‌های ساکن ایسلند برای گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی
یونانی‌های مقیم ایسلند آمادگی خود را برای حمایت و گسترش فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی و فعالیت‌های فرهنگی رایزنی فرهنگی ایران در آتن اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به دنبال اعلام دلبستگی جمعی از یونانیان ساکن کشور ایسلند به فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی و علاقه آنان برای نشر و گسترش این فرهنگ در ایسلند، رایزنی فرهنگی ایران در آتن با اعلام حمایت از این گروه مردمی (متشکل از یونانیان و ایسلندی‌ها) مشاوره‌هایی را برای فعالیت‌های فرهنگی به آنها ارائه کرد.

از این رو، به دلیل عدم وجود سفارت و رایزنی فرهنگی ایران در آن کشور، این یونانیان با پیداکردن سایت و صفحات مجازی این نمایندگی به زبان یونانی در فضای سایبر و ارسال ایمیل، درخواست رسمی خود را مبنی بر اعلام آمادگی برای حمایت و گسترش فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی اعلام کردند.

رایزنی فرهنگی ایران در آتن نیز ضمن ارائه راه کارهایی برای تعامل و بهره‌وری بیشتر و اعلام آمادگی برای ارسال تصاویر ایران، فیلم، مستند و کلیپ‌هایی از ایران با زیرنویس یونانی و… از آنها خواست تا با ایجاد صفحه‌ای در فیسبوک و به اشتراک گزاری پست‌های مرتبط با ایران به زبان محلی (ایسلندی) استفاده از پیج‌های رسمی این نمایندگی به عنوان منبع فعالیت خود را شروع کنند.

این افراد با ایجاد صفحه‌ای در فیسبوک که مورد استقبال خوب مردم آن کشور در ظرف مدت کوتاهی قرار گرفت، شروع به بارگذاری پست‌هایی به زبان محلی کردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609759
ارسال نظر
نظرات