شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609855
امام جمعه اسفراین خبر داد؛

توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در اسفراین

توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در اسفراین
حجت الاسلام محمدیان گفت: از آغاز رزمایش سراسری مواسات و کمک مومنانه تاکنون یک میلیارد و ششصد و نود و پنج میلیون تومان به صورت بسته معیشتی و کارت هدیه در میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در اسفراین‌ توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌السلام والمسلیمن قدیر محمدیان، امام جمعه شهرستان اسفراین در گفتگو با سپهرآیین در رابطه با رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه اظهار داشت:   کمک‌رسانی به نیازمندان از آثار حکمی و وضعی خاص برخوردار است و یقینا جلوه جمعی آن بالاتر از جلوه فردی آن است. 

وی با بیان  اینکه اجرای این رزمایش و کمک رسانی به نیازمندان در سطح کشور نور علی النور است، افزود: با ابتکار مقام معظم رهبری، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در سطح وسیع در حال انجام است و بسیار کار شایسته و بزرگی است.

محمدیان گفت: در شهرستان اسفراین همچون سایر نقاط استان حضور و همکاری خیران قابل تقدیر است، همچنین این رزمایش با همت مردم توانسته کارکرد قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

امام جمعه اسفراین، تقویت بسته های معیشتی اهدایی به آسیب دیدگان از بحران کرونا را از دیگر اهداف این رزمایش خواند و گفت: حداقل مبلغ در نظر گرفته شده برای بسته های اهدایی به این خانواده ها ۳۰۰ هزارتومان است.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات خداپسندانه باید در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد، افزود:  تلاش ما بر این بوده که از توزیع تکراری اقلام به یک خانواده جلوگیری کنیم که بقیه نیازمندان محروم نشوند.

امام جمعه اسفراین گفت: امیدورایم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، به یک فرهنگ تبدیل شود.

حجت الاسلام محمدیان افزود: ما  باید این روحیه مواسات و ایثارگری و کمک به هم نوعان را گسترش بدهیم تا چنانچه در بحران های شدیدتر قرار گرفتیم، توانایی مقابله را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تزریق روحیه مواسات و کمک به هم نوعان بزرگترین سرمایه است، اظهار داشت: در  شرایط کرونایی این قضیه صورت گرفت و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این تهدیدات را تبدیل به فرصت کنیم. 

وی خاطرنشان کرد: از آغاز رزمایش سراسری مواسات و کمک مومنانه تاکنون یک میلیارد و ششصد و نود و پنج میلیون تومان به صورت بسته معیشتی و کارت هدیه در میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توسط قرارگاه مواسات و همدلی در اسفراین‌ توزیع شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609855
ارسال نظر
نظرات