شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:00 منتشر شده در مورخ: 1399/02/27 شناسه خبر: 1609926
مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد:

آغاز ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی امسال

آغاز ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی امسال
مسعود شریفی گفت: ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی امسال در این استان آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز مسعود شریفی امروز شنبه در جلسه هم اندیشی فعالان بخش صنعت ساختمان استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، به ارائه توضیحاتی در خصوص طرح اقدام ملی پرداخت و اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی سهمیه استان است که ساخت ۹ هزار واحد آن امسال آغاز خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: تعداد واحدهای قابل ساخت در اراضی دولتی، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن ۷۲۰۰ واحد است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تعداد واحدهای قابل ساخت توسط تعاونی‌ها، بنیاد شهید و واحدهای نیمه تمام و … در اراضی غیردولتی ۵۰۰۰ واحد است که در مجموع ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد می‌شود.

وی تصریح کرد: تهیه زمین در طرح اقدام ملی مسکن به سه روش ۹۹ ساله، اقساطی و فروش مشارکتی صورت می‌گیرد و همچنین به این منظور تفاهم‌نامه همکاری با وزارت دفاع، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و وزارت صمت منعقد شده است.

شریفی بیان داشت: ۵۰ درصد تخفیف بابت صدور پروانه شهرداری، ۵۰ درصد تخفیف نظام مهندسی و پرداخت وام از جمله مزایای طرح اقدام‌ملی است.

وی گفت: همچنین ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات برای بافت‌های فرسوده کرمانشاه در نظر گرفته شده است که این مبلغ در شهرستانها ۱۴۰ میلیون تومان است و این می‌تواند شرایط خوبی برای متقاضیان این طرح ایجاد کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1609926
ارسال نظر
نظرات