شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610022
کرونا در انگلیس بیداد می‌کند؛

اخراج کارگر انگلیسی به دلیل درخواست ماسک و دستکش!

اخراج کارگر انگلیسی به دلیل درخواست ماسک و دستکش!
نظافتچی 61 ساله انگلیسی به دلیل اینکه در بحران کروناویروس از کارفرمای خود درخواست تجهیزات محافظت شخصی کرد، اخراج شد. او و 8 نفر دیگر مجبور بودند با دستمزد اندکِ خودشان آن تجهیزات را خریداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ نظافتچی 61 ساله به دلیل اینکه در بحران کروناویروس از کار کردن بدون تجهیزات محافظت شخصی خودداری کرد، اخراج شد.

"گوستاو ماتئوس" که در منطقه تاوِر بریج (پلِ برج) لندن کار می کرد، ادعا کرد که در محل کار خود احساس نا امنی بسیاری داشت و به مدت 2 ماه از شرکت مدیریت تأسیسات Atalian Servest درخواست ماسک و دستکش کرده بود.

اتحادیه مستقل کارگران انگلیس این مورد را یکی از ظلم های آگاهانه خوانده و وعده داده که از طرف او اقدام قانونی انجام می دهد، اما این شرکت (Atalian Servest) این خلاف را نپذیرفته و ادعا می کند که این استخدام به خاطر دلایل عملکردی خاتمه یافته است.

گوستاو طی مصاحبه با مترو گفت که او و 8 نفر دیگر مجبور بودند با دستمزد اندکِ خودشان تجهیزات محافظت شخصی را بخرند، زیرا از آنها انتظار می رفت که توالت ها و دفاتری که روزانه صدها نفر از آنها استفاده می کردند را تمیز کنند.

 

گوستاو از آغاز شیوع کروناویروس برای حق خود می جنگد و بارها از مدیر خود درخواست تجهیزات محافظت شخصی می کند.

او گفت: "بارها گفته ام که من 61 سال دارم و نگران کار کردن بدون دستکش هستم. من در حین مبارزه با اخراج خود به دنبال کار هستم."

این گروه از کارگران گفتند که به عقیده شرکت، استفاده از ماسک غیر ضروری است اما دستکش ارائه می شود.

 

سخنگوی شرکت Atalian Servest گفت: "ما نمی توانیم جزئیات مربوط به استخدام یا نتیجه بررسی ها را ارائه دهیم. با توجه به این نمونه می توانم تأیید کنم که استخدام این فرد به خاطر دلایل عملکردی خاتمه یافته است و هیچ ربطی به مسائل بهداشتی و ایمنی ندارد."

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610022
ارسال نظر
نظرات