شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610031

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۷۳۹نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۷۳۹نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۷۳۹ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۷۹ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۶ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۷۳۹مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۶ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۵۹۸ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۱ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۱۹۲ مورد ، اشنویه ۵۴ مورد، بوکان ۲۶۳ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۷۹ مورد، تکاب ۱۳۱ مورد، چالدران ۱۴ مورد، چایپاره ۳۷مورد، خوی ۷۳۳ مورد، سردشت ۳۲ مورد، سلماس ۲۰۶ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۷ مورد، مهاباد ۳۵۳ مورد، میاندوآب ۳۶۰ مورد، نقده ۹۷ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610031
ارسال نظر
نظرات