شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610113
مدیرکل بهزیستی کرمانشاه مطرح کرد؛

۱۳۲ نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه

۱۳۲ نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه
فاطمه رضوان مدنی گفت: ۱۳۲ نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در این استان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه رضوان مدنی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از ثبت نام ۱۳۲ متقاضی راه اندازی مراکز مثبت زندگی (مراکز خدمات بهزیستی) در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان از ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ۶ خرداد سالجاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به منظور تأسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) از متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط برای صدور مجوز از سوی این سازمان طی فراخوانی دعوت به همکاری کرده است، افزود: متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه اینترنتی در نظر گرفته شده به نشانی(http://centers.behzisti.net) مراجعه کنند.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، محور فعالیت مراکز مثبت زندگی یا مراکز خدمات بهزیستی، خانواده‌ها خواهند بود و پرونده‌های مددکاری اجتماعی خانوار به صورت الکترونیکی برای تمام مددجویان مستمری بگیر سازمان بهزیستی در این مراکز شکل خواهد گرفت.

این مسئول یادآور شد: مددجویان می‌توانند خدمات اولیه مثل تشکیل پرونده و همچنین درخواست‌های خود را از طریق مراکز مثبت زندگی پیگیری کنند و این مراکز در راستای خدمات ادارات بهزیستی شهرستان قرار دارند یعنی به صورت الکترونیکی درخواست‌ها به ادارات بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610113
ارسال نظر
نظرات