شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610168
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی انتقاد کرد؛

روند تکمیل پروژه بجنورد گلستان کند و طولانی است

روند تکمیل پروژه بجنورد گلستان کند و طولانی است
حجت‌الاسلام اسدالله جعفری با انتقاد از طولانی شدن پروژه تعریض محور بجنورد جنگل گلستان خواستار پیگیری‌های لازم مسئولان استانی برای جذب اعتبارات و تکمیل این طرح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، رییس کل دادگستری خراسان شمالی در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم خراسان شمالی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه از 89 آغاز شده است، اظهار کرد: روند عملیات اجرایی این پروژه ناتمام به کندی پیش می‌رود و این پروژه ناتمام هرساله موجب بروز حوادث رانندگی و مجروحیت و فوت انسان‌ها شده است.

حجت‌الاسلام جعفری با یادآوری این مطلب که ساخت و تکمیل این پروژه از تعهدات وزارت راه و شهرسازی است، یادآور شد: در سفر سال گذشته رییس جمهور به استان نیز تصمیمات بابت تکمیل این پروژه اتخاذ شد، با این وجود هنوز روند ساخت و تکمیل آن به کندی پیش می رود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه عامل اصلی در روند کند اجرای این پروژه، موضوع تامین منابع مالی آن است، خاطر نشان کرد: در سفر سال گذشته رییس جمهور به استان اعتبارات خوبی برای تکمیل این پروژه مصوب شد، با این وجود، هنوز تمامی اعتبار مصوب جذب نشده است.

وی تاکید کرد: مسئولان استان بابت جذب اعتبارات مصوب این پروژه پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی در ادامه به وضعیت نابسامان مسیل های و بسترهای رودخانه در مناطق درون و برون شهری استان نیز اشاره کرد و گفت: هنر متولیان پیشبرد امور با وجود کمبود امکانات است.

حجت الاسلام جعفری تصریح کرد: نگذارید کارها بر یکدیگر تلنبار شوند که انباشت آنها قدرت تصمیم گیری و اجرای عمل را از نیروها و دستگاه های اجرایی می گیرد و تداخل مسئولیت ها به وجود می آورد.

انتها پیام/

https://www.dana.ir/1610168
ارسال نظر
نظرات