شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610185
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان مطرح کرد؛

۹۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان مانه و سملقانی توزیع شد

۹۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان مانه و سملقانی توزیع شد
سعید وطن دوست گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان مانه و سملقان، تعداد 900 بسته معیشتی بین نیازمندان شناسایی شده در سطح شهرستان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ دوم پاسدار سعید وطن دوست، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان در گفتگو با عصراترک با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان مانه و سملقان، گفت: مرحله دوم  این رزمایش همزمان با آغاز دهه آخر ماه مبارک رمضان در شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش هر یک از بسته های معیشتی در این مرحله حدود 200 هزار تومان است، ادامه داد: در این مرحله از رزمایش تعداد 900 بسته معیشتی شامل 8 قلم ماده غذایی است تهیه شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مانه و سملقان اظهار کرد: بسته‌های معیشتی این مرحله به همت خیرین شهرستانی، قرارگاه مواسات شهرستان و نیز آستان قدس رضوی تهیه شده و بین نیازمندان شناسایی شده در سطح شهرستان توزیع شد.

وطن دوست در پایان گفت: تلاش مجموعه قرارگاه مواسات شهرستان بر این است که یک مرحله دیگر از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را همزمان با عید سعید فطر در سطح شهرستان برگزار نموده تا نیازمندانی که تاکنون بسته معیشتی به آنان تعلق نگرفته است، از این بسته ها دریافت نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610185
ارسال نظر
نظرات