شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610232

فحاشی عجیب مدافع فرانسوی بارسا به هالند

فحاشی عجیب مدافع فرانسوی بارسا به هالند
در جریان بازی روز گذشته بروسیا دورتموند و شالکه ژان کلر تودیبو مدافع فرانسوی بارسا که قرضی برای شالکه بازی می کند با ارلینگ هالند تنش لفظی پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ژان کلر تودیبو زمستان گذشته بود که به صورت قرضی و با بند خرید 25 میلیون یورویی از بارسلونا راهی شالکه شد. از بخت بد او شیوع کرونا باعث شده تا شالکه توان مالی برای پرداخت بند خرید او را نداشته باشد. تودیبو در ترکیب شالکه اغلب به صورت ثابت بازی کرده و خود او در مصاحبه اخیرش گفت که دوست دارد در این تیم بماند و تمایلی برای بازگشت به بارسلونا ندارد.

تودیبو روز گذشته در دربی روهر برابر دورتموند، از ابتدا در ترکیب شالکه قرار داشت. در دیداری که با برتری 4-0 زردپوشان خاتمه یافت و تودیبو و دیگر مدافعان شالکه نتوانستند حریف ستاره های دورتموند به خصوص ارلینگ هالند شوند.
 
در جریان این بازی و در یک صحنه که تودیبو و ارلینگ هالند بر سر تصاحب یک توپ، نبرد تن به تن داشتند، تودیبو که مغلوب هالند شده بود، اقدام به فحاشی عجیب به پدیده نروژی کرد. او در حالی به مادربزرگ هالند توهین کرد که به دلیل خالی بودن ورزشگاه، صدای او به وضوح به گوش همه حتی بینندگان تلویزیونی رسید!
 
تودیبو در پایان بازی مصدوم شد و مشخص نیست که به بازی بعدی شالکه خواهد رسید یا خیر.
 
منبع: ورزش سه
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1610232
ارسال نظر
نظرات