شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1399/02/28 شناسه خبر: 1610256
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری:

بیش دوهزار کارگر ورزشکار در چهارمحال و بختیاری ساماندهی شدند

بیش دوهزار کارگر ورزشکار در چهارمحال و بختیاری ساماندهی شدند
سیدحفیظ‌الله فاضلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: حدود دو هزار و 900 کارگز ورزشکار در چهارمحال و بختیاری ساماندهی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز, سیدحفیظ‌الله فاضلی ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر بیان کرد: با تلاش و همکاری هیات ورزش کارگری استان ، عنوان برتر استانی ورزش کارگری به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

وی بیان کرد: با ساماندهی و افزایش تیم های کارگری استان به مسابقات قهرمانی ورزش کارگری کشور 19 مدال توسط جامعه ورزش کارگری استان کسب شد.

فاضلی تعامل با بخش خصوصی را یکی از فاکتورهای مهم به منظور تامین اعتبارات مورد نیاز عنوان کرد و گفت: ضرورت تامین اعتبار برای افزایش سطح کمی و کیفی ورزش کارگری بسیار حائز اهمیت بوده و لازم است که جامعه کارگری به جامعه‌ای سالم، فعال، با نشاط و با بهره وری بالا تبدیل شود .

وی از کسب جایگاه دوم مسابقات مجازی دارت کشور به دست خانم آذر شاکریان از استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

فاضلی در ادامه بیان کرد: این مسابقات با 112 نفر کارگز مرد و 43 کارگر زن از نهم تا هفدهم اردیبهشت با همکاری انجمن کمیته های ورزشی فدراسیون ورزش کارگری و انجمن دارت کشور به مناسبت هفته کارگر در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی یادآور شد: این سری از مسابقات به صورت گروهی و حذفی برگزار شد، در بخش آقایان در گروه چهار نفره و در بخش بانوان در 16 گروه سه نفره انجام شد که پس از برگزاری 69 بازی به پایان رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610256
ارسال نظر
نظرات