شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610348

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۸۳۰ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۸۳۰ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۸۳۰ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۹۱ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۷ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۸۳۰ مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۷ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۶۰۵ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۲ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۲۱۹ مورد ، اشنویه ۵۶ مورد، بوکان ۲۷۱ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۸۲ مورد، تکاب ۱۳۵ مورد، چالدران ۱۵ مورد، چایپاره ۴۰ مورد، خوی ۷۳۴ مورد، سردشت ۳۵ مورد، سلماس ۲۱۹ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۹ مورد، مهاباد ۳۶۴ مورد، میاندوآب ۳۷۰ مورد، نقده ۱۰۰ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610348
ارسال نظر
نظرات