شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610369
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد؛

رژیم صهیونیستی، ویروس منحوسی که به جان جهان افتاده/ استکبارستیزی آرمان همه آزادیخواهان جهان است

رژیم صهیونیستی، ویروس منحوسی که به جان جهان افتاده/ استکبارستیزی آرمان همه آزادیخواهان جهان است
آیت الله خاتمی گفت: رژیم صهیونیستی ویروس نکبت و نحسی است که از سال ها پیش به جان جهان افتاده و سعی در ریشه‌دواندن در دنیا را دارد اما به یاری خداوند هر روزی که از عمر این رژیم منحوس می‌گذرد، زوالش نزدیک و نزدیک تر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری در گفتگو با “راه آرمان” در رابطه با روز قدس اظهار کرد: اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، اقدامی قرآنی و بسیار ستودنی از سوی امام راحل عظیم الشان بود که با سنت ارزشمند نفرت از ظلم و  استکبار که ریشه قرآنی دارد در نظام اسلامی نهادینه شد.

وی گفت :  رژیم صهیونیستی رژیمی جعلی، غاصب، ظالم، کودک کش و  مظلوم کش است که در قلب خاورمیانه از سوی استکبار شکل گرفته است.

نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری افزود: این رژیم جلاد به تعبیر امام راحل عظیم الشان باید از بین برود و از صحنه روزگار محو شود.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه روز جهانی قدس، یک نماد است، ادامه داد: نماد استکبارستیزی نمادی که تنها اختصاص به مسلمانان ندارد و هر آزاده ای چه مسلمان و چه غیر مسلمان، ظلم را محکوم می کند.

وی عنوان کرد: حتی خاخام های یهودی هم که هنوز انسانیت در آنها به کلی نمرده رژیم جلاد صهیونیستی را محکوم می کنند.

امام جمعه موقت تهران، با اشاره به اینکه  راهپیمایی روز جهانی قدس، امسال به دلیل ویروس منحوس کرونا همانند سال های گذشته برپا نمی شود، ابراز کرد: اما به فضل خدا مبنای راهپیمایی که همان نفرت از استکبار و ظلم است در دل ها باقی است  و به یاری خداوند مردم ایران به گونه ای که در توان دارند در سراسر کشور و با رعایت پروتکل بهداشتی امسال هم نفرت خود را از این رژیم جنایتکار اعلام می کنند.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: رژپم صهیونیستی باید بداند اگر امسال در ایران و جهان اسلامی مثل گذشته  راهپیمایی شکل نمی گیرد اما این نفرت در دل ها باقی است و به یاری خداوند با تمام وجود فریاد «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» بر جهان لرزه می افکند.

وی با تاکید بر اینکه پشتوانه رژیم صهیونیستی، آمریکا است، اذعان کرد: نبض اداره آمریکا در دست سرمایه داران صهیونیستی است   و جری شدن رژیم صهیونیستی نیز به دلیل حمایت آمریکا است.

نماینده مردم کرمان در خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم «مرگ بر اسرائیل»  این شعار تنها در رابطه با رژیم غاصب اسرائیل صدق نمی کند بلکه پشتیبان و حمایت گر آن که آمریکا باشد را نیز دربر می گیرد.

آیت الله خاتمی عنوان کرد: برای اینکه رژیم صهیونیستی از بین برود باید  فریاد مرگ بر آمریکا ضمیمه مرگ بر اسرائیل شود.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی ویروس نکبت و نحسی است که از سال ها پیش به جان جهان افتاده و سعی در ریشه گذاری دارد  اما به یاری خداوند روز به روز توانش کمتر خواهد شد و هر روزی که از عمر این رژیم منحوس می گذرد، زوالش نزدیک و نزدیک تر شده و نفرت جهانی از این ویروس منحوس بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610369
ارسال نظر
نظرات