شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610371

اصرار شورای شهر میاندوآب بر انتخاب فتحعلی‌پور به عنوان شهردار/ کار به هیئت حل اختلاف کشید

اصرار شورای شهر میاندوآب بر انتخاب فتحعلی‌پور به عنوان شهردار/ کار به هیئت حل اختلاف کشید
شورای شهر میاندوآب با ۴ رای بر روی انتخاب “حسن فتحعلی پور” به عنوان شهردار منتخب خود اصرار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، جلسه هفتگی شورای شهر میاندوآب امروز با حضور اعضای شورای هفت نفره و سلمان زاده معاون عمرانی فرماندار میاندوآب تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این جلسه رئیس شورای شهر میاندوآب با اشاره به پروسه انتخاب شهردار جدید این شهر، اظهار کرد: نامه ای از سوی استانداری آمده که شهردار انتخاب شده شورای شهر احراز صلاحیت نشده و نامه ای نیز از فرمانداری آمده که وی واجدشرایط نیست.

فخرالدین آذریان افزود: در این نامه آمده است که نظر شورا مبنی بر تاکید یا انتخاب شهردار جدید اقدام شود و می توانیم بر روی انتخاب قبلی خود اصرار یا باید شهردار جدید را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه عدم احراز شرایط با رد صلاحیت متفاوت است، گفت: شهردار منتخب ردصلاحیت نشده و  طبق قانون باید دلایل متقن عدم احراز شرایط به شورا فرستاده شود.

رئیس شورای شهر میاندوآب تصریح کرد: مابه انتخاب قبلی خودمان احترام و ارزش قائل بوده وعلاقه داریم به نتیجه برسیم و در این راه نیز طبق قانون با اصرار بر روی گزینه منتخب، کار به هیئت حل اختلاف می کشد که مهلت قانونی برای اعلام نظر دارند.

ناصر سلمان زاده  معاون فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه با بیان اینکه میاندوآب در سال های گذشته از عدم داشتن شهردار آسیب دیده است، گفت: آسیب عدم انتخاب شهردار و اداره شهرداری توسط سرپرست شهرداری به شهر و مردم است.

وی افزود: اداره شهرداری در سال های گذشته توسط سرپرست،آسیب هایی متوجه شهر کرده است.

در ادامه این جلسه داریوش عسگری، عضو شورای شهر در سخنانی گفت: با توجه به مدت اندک بررسی در هیئت حل اختلاف در صورت اصرار بر انتخاب قبلی، می توان چند روز دیگر را صبر کنیم تا نتیجه مشخص شود.

وی افزود: بنده موافق اصرار بر انتخاب قبلی هستم.

مرتضی نجفی دیگر عضو شورای شهر میاندوآب نیز گفت: شهردار منتخب، سابقه شهردار شدن دارد و چون عدم احراز شرایط است لذا موافق تاکید بر مصوبه قبلی هستم.

در ادامه این جلسه در مورد اصرار  بر روی گزینه منتخب رای گیری شد که چهار عضو شورای شهر با آن موافقت کرده و در نتیجه شورای شهر بر روی انتخاب “حسن فتحعلی پور” به عنوان شهردار منتخب خود اصرار کرد.

در ادامه  قهرمانی و رحیمی بعد از رای گیری، جلسه شورا را ترک کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610371
ارسال نظر
نظرات