شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610378
در چهارمحال و بختیاری؛

گره افتتاح روبان مجموعه ورزشی بارز و شوارز بسته است

گره افتتاح روبان مجموعه ورزشی بارز و شوارز بسته است
مجموعه ورزشی بارز و شوارز شهرستان لردگان از سال 90 تا کنون منتظر افتتاح مسئولین مانده اما تا کنون به 35 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از جهانبین نیوز؛ مردم روستاهای بارز و شوارز شهرستان لردگان  از تکمیل نشدن مجموعه ورزشی نارضایتی خود را اعلام کردند.

زمین این پروژه از سال 90 خریداری شده و از سال 93 استارت کار زده شد اعتباری برای ساخت این پروژه از سوی دولت تعیین گردید اما تا کنون به 35 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است .

مردم روستاهای بارز و شوارز نیازمند یک سالن ورزشی هستند

یکی از اهالی این منطقه گفت: از سال 90 زمینی برای ساخت سالن ورزشی خریداری شده است و هیچ گونه مشکل مالیاتی نیز نداشته است.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری های متعدد یک سوله بر روی این زمین سوار شده است تصریح کرد: از سال گذشته تا کنون هیچ گونه اقدامی برای ساخت این سالن ورزشی نکرده اند.

وی اعتراض خود را نسبت به مسئولین اعلام می کند و می گوید: چرا مسئولین هیچ پیگیری برای ساخت این پروژه نمی کنند ما نیاز به یک سالن ورزشی داریم.

این شهروند ادامه می دهد: اگر این سالن راه بیفتد جمعیت 20 هزار نفری 15 روستا با فاصله 5 تا 15   کیلومتر را جواب می دهد و مردم این روستا ها می توانند از این سالن استفاده کنند.

تکمیل 35 درصدی سالن ورزشی روستاهای بارز و شوارز

صادقی منش رئیس دفتر نظارت بر اماکن ورزشی و جوانان استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: استارت کار این سالن از سال 93 شروع و تا کنون به 35 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی تصریح کرد: دولت در سال گذشته با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان مصوب این پروژه را پیش برد.

صادقی منش ادامه داد: از اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان تنها 170 میلیون تومان آن تخصیص داده شده است و با این میزان پول تنها توانسته ایم سوله این ورزشگاه را اجرا کنیم.

وی عنوان کرد: در سال جاری قطعا" برای تکمیل این پروژه اعتباری در نظر گرفته می شود واین پروژه تکمیل و در اختیار مردم قرار می گیرد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610378
ارسال نظر
نظرات