شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610388

«پرگار» جایگزین «زیرخاکی» می‌شود/ پخش از ۶ خرداد

«پرگار» جایگزین «زیرخاکی» می‌شود/ پخش از ۶ خرداد
سریال «پرگار» به کارگردانی شهرام شاه حسینی گه پیش از این قرار بود در بهمن ۹۸ روی آنتن برود، از سه شنبه ۶ خرداد پخش می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجموعه خانوادگی و ملودرام «پرگار» به تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی و کارگردانی شهرام شاه حسینی از سه شنبه ۶ خرداد روی آنتن می‌رود.

این سریال با قصه ای اجتماعی درباره روابط خانوادگی، تعلیم و تربیت فرزندان تولید و آماده پخش شده است.

شبکه یک سیما پس از پخش سه سریال طنز، برای ایجاد تنوع ژانر نمایشی، اینبار سراغ سریالی ملودرام با قصه ای اجتماعی رفته است.

سریال «پرگار»، قصه سه خانواده را بطور موازی روایت می کند که مقطعی از روزگار، سرگذشت آن‌ها با هم‌ گره خورده است و خواسته ناخواسته در زندگی امروز آن‌ها کنش هایی را ایجاد می‌کند.این مجموعه نمایشی از سه شنبه ۶ خرداد هرشب ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه پخش می شود.پنج شنبه نیز خلاصه هفتگی این سریال روی آنتن می رود.

پیش از این قرار بود مجموعه «پرگار» در اواخر بهمن ماه پخش شود که بعلت برنامه های انتخاباتی شبکه یک، پخش آن به پس از ماه مبارک موکول شد.

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، علی عمرانی، بهرنگ علوی، بابک کریمی، فریبا جدیکار، الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، تیما پور رحمانی، زهره نعیمی و… از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سریال «پرگار»  در ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید شده است.

https://www.dana.ir/1610388
ارسال نظر
نظرات