شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610459
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

ثبت نام کلاس اولی ها از اول خرداد آغاز می شود

ثبت نام کلاس اولی ها از اول خرداد آغاز می شود
احمد اسکندری نسب گفت: ثبت نام پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز می شود و تا ۱۷ خرداد ادامه دارد، ثبت نام پایه هفتم از اول تا ۱۴ تیر و ثبت نام پایه دهم از ۵ تا ۲۱ تیرماه سال جاری صوت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان؛ احمد اسکندری نسب در اولین جلسه ستاد ثبت نام دانش آموزی با اشاره به اهمیت و حساسیت فرایند ثبت نام دانش آموزان در مدارس گفت: تراکم دانش آموزی در شهر کرمان و بعضی از شهرستان ها زیاد است به نحوی که حتی در مدارس غیردولتی گاهی با مشکل ثبت نام مواجهیم.

وی افزود: گاهی مشاهده می شود خانواده ای ماه ها درگیر ثبت نام فرزندش است که این موضوع باعث بدبینی خانواده ها به نظام تعلیم و تربیت می شود، بنابراین باید تلاش شود تا با یک برخورد نادرست از سوی یکی از عوامل ثبت نام، تلاش های بی وقفه فرهنگیان استان کم رنگ نشود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تنها شهریه مجاز برای ثبت نام در مدارس دولتی  که کادر مدرسه می توانند دریافت کنند، هزینه کتاب، بیمه و برخی موارد ضروری دیگر است که برای دریافت آن هم مسئولان مدرسه باید سعه صدر و صبر داشته باشند.

اسکندری نسب با تاکید بر ممنوعیت دریافت وجه نقدی از اولیای دانش آموزان، خاطر نشان کرد: در همه مدارس به ویژه مدارس غیر دولتی باید حتما خدمات ارائه شده به دانش آموزان، با مشخص شدن میزان شهریه، شفاف سازی شود و در معرض دید اولیای دانش آموزان قرار گیرد تا سوءتفاهمی در این خصوص پیش نیاد.

وی از اعضای ستاد ثبت نام دانش آموزان، خواستار لحاظ کردن تغییرات و بازنگری در زمینه محدوده کروکی محل سکونت دانش آموزان در فرآیند ثبت نام شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان همچنین با اشاره به جدول زمان بندی ثبت نام پایه های ورودی به مدارس گفت: ثبت نام پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز می شود و تا ۱۷ خرداد ادامه دارد، ثبت نام پایه هفتم از اول تا ۱۴ تیر و ثبت نام پایه دهم از ۵ تا ۲۱ تیرماه سال جاری صوت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610459
ارسال نظر
نظرات