شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:45 منتشر شده در مورخ: 1399/02/29 شناسه خبر: 1610644
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

جنبش همگانی تولید محتوای دیجیتال روز قدس شکل گیرد/واژه های ضد صهیونیستی باید در فضای مجازی ترند شود

جنبش همگانی تولید محتوای دیجیتال روز قدس شکل گیرد/واژه های ضد صهیونیستی باید در فضای مجازی ترند شود
حجتالاسلام میثم فیاضی گفت: با انتشار محتوای مناسب و هشتک هایی در فضای مجازی از جمله توییتر و اینستاگرام، امسال نیز از رژیم صهیونیستی برائت می جوییم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام میثم فیاضی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت:  فرمایش حضرت علی (ع ) هست که « با ظالم در هر نقطه ای مبارزه کنید و از حق مظلوم دفاع کنید» بنابراین روز قدس روز دفاع از حق مظلوم در وحله اول است.

وی با بیان اینکه، هرچند بخاطر کرونا تجمعاتی صورت نخواهد گرفت، اما باید در فضای مجازی برًّنده تر و بیشتر از هر روز دیگر روز قدس را در دنیای مجازی به تصویر کشیده شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:  فضای مجازی و رسانه های  نقش اساسی و تعیین کننده ای دراین خصوص باید داشته باشند و با هشتک های متعدد و منسجم روز قدس را به گوش جهانیان برسانند.

وی تولید محتوا حول محور روز قدس و اشغال فلسطین را وظیفه هر فردی دانست و تصریح کرد: با انتشار  محتوای مناسب  و هشتک هایی در فضای مجازی از جمله توییتر و اینستاگرام، امسال نیز از رژیم صهیونیستی برائت می جوییم.

حجت الاسلام فیاضی ، شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل را موجب خشم و ترس و نگرانی استکبار برشمرد و ابراز داشت: این شعارها تبلور امر به معروف و نهی از منکر در برائت از این دو رژیم جنایتکار است.

وی اذعان کرد: هم اکنون جهان در تسخیر  فضای مجازی است و ما باید با ابزارهای موجود به نحو شایسته اطلاع رسانی کنیم.

وی در پایان در باره رزمایش کمک مومنانه به دنبال طرح از سوی مقام معظم رهبری افزود: این اقدامات بزرگترین و ارزشمندترین اقداماتی هست که سپاه با همت خیرین و بسیج ولو برای چند روز نشاط و روحیه را به جمع خانواده های نیازمند هدیه کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610644
ارسال نظر
نظرات