شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/02/30 شناسه خبر: 1610708

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۹۳۴ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۳۹۳۴ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به ۳ هزار و ۹۳۴ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  اروم نیوز، جواد آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۲۷ اردیبهشت ماه به ۳هزار و ۹۳۴  مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۲۸ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۶۱۳ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۵ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۲۴۱مورد ، اشنویه ۶۱ مورد، بوکان ۲۷۵ مورد، پلدشت ۲۰ مورد، پیرانشهر ۸۹ مورد، تکاب ۱۳۶ مورد، چالدران ۱۵ مورد، چایپاره ۴۲ مورد، خوی ۷۵۰ مورد، سردشت ۴۳ مورد، سلماس ۲۲۲ مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۴۹ مورد، مهاباد ۳۷۱ مورد، میاندوآب ۳۹۴ مورد، نقده ۱۰۳ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610708
ارسال نظر
نظرات