شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1399/02/30 شناسه خبر: 1610727
به علت رشد ابتلا به بیماری کووید ۱۹در خراسان شمالی؛

اعمال برخی محدودیت‌ها در استان تشدید شد

اعمال برخی محدودیت‌ها در استان تشدید شد
ولی الله حیاتی گفت: با توجه به رشد ابتلا به بیماری کووید 19 در استان، اقدامات محدودکننده با هدف مقابله با روند رو به رشد این بیماری تشدید می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ولی الله حیاتی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد: تمامی بوستان ها، پارک ها و تفرجگاه های سطح استان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

حیاتی در ادامه با اشاره به اینکه دفاتر پیشخوان سطح استان از کلونی های پر جمعیت هستند، تصریح کرد: اعمال مقررات سختگیرانه تری در زمینه رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای این واحدهای خدماتی در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه به فعالیت اصناف استان نیز اشاره کرد و گفت: مشاغل پر ریسک حوزه اصناف در استان با مقرارت سختگیرانه تری اداره خواهند شد.

وی بیان کرد: شهرداری ها همچنین ادارات حمل و نقل و پایانه های استان بر نظارت بر ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در این حوزه فعالیتی موظف شده اند.

حیاتی ابراز امیدواری کرد: با اعمال این مقرارات سختگیرانه که از هفته جاری آغاز شده است، بتوانیم در زمینه قطع کردن چرخه انتقال کرونا ویروس در استان گام های موثرتری را برداریم.

به گزارش عصر اترک، تا ظهر روز 29 اردیبهشت ماه جاری، تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان به هزار و 719 نفر و تعداد متوفیان ناشی از ابتلا به این بیماری در استان نیز به 110 نفر رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610727
ارسال نظر
نظرات