شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1399/02/30 شناسه خبر: 1610874
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی مطرح کرد

افتتاح 37 پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی در سال جاری/ 73پروژه ورزشی نیمه تمام نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است

افتتاح 37 پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی در سال جاری/ 73پروژه ورزشی نیمه تمام نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است
عزیزی گفت: در خراسان جنوبی۷۳ پروژه ورزشی نیمه تمام داریم که اتمام این تعداد پروژه نیازمند ۸۵ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان،حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم توزیع تجهیزات آموزشی و اداری بین مدارس خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی سفرهای شهرستانی استاندار خراسان‌جنوبی به شهرستان‌های استان یکی از تصمیماتی که اتخاذ شد همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان جهت تجهیز مدارس بود.

 
وی با بیان اینکه در گام اول هفت خوابگاه شبانه‌روزی خراسان‌جنوبی را تجهیز کردیم، افزود: این تجهیزات شامل امکانات ورزشی از جمله میز تنیس روی میز، پینگ‌پنگ، دارت، شطرنج، توپ، تور و طناب است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ارزش ریالی این تجهیزات را ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این طرح در قالب خانه ورزش مدارس پیگیری می‌شود.
 
عزیزی بیان کرد: بسیاری از روستاهای خراسان‌جنوبی فضایی تحت عنوان خانه ورزش ندارند که می‌توان با همکاری آموزش و پرورش این فضاها و امکانات را تأمین کرد و تلاش می‌شود در گام دوم ۲۵ خانه ورزش روستایی استان تجهیز شود.
 
وی خاطرنشان کرد: طرح خانه ورزش مدارس برای اولین بار در کشور در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در حال حاضر در استان ۷۳ پروژه ورزشی نیمه تمام داریم، افزود: اتمام این تعداد پروژه نیازمند ۸۵ میلیارد تومان اعتبار است.
 
عزیزی گفت: برنامه ما برای سال جاری افتتاح ۳۷ پروژه ورزشی با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است و با توجه به این‌که منابع خوبی به مجموعه ورزش و جوانان اختصاص یافته امیدواریم بتوانیم پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.
 
وی از افتتاح ۱۵ پروژه ورزشی استان در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: تا پایان دولت ۵۳ پروژه ورزشی دیگر در خراسان‌جنوبی افتتاح خواهد شد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: آمادگی افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی در ایام فتح خرمشهر را داریم.
 
عزیزی عنوان کرد: از چند روز گذشته نیز طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در ورزش عملیاتی شده و تعدادی از رشته های ورزشی فردی فعالیت خود را آغاز کردند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1610874
ارسال نظر
نظرات