شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1610958
فرماندار شهرستان برخوار:

وضعیت برخوار در زمینه کرونا راضی‌کننده نیست

وضعیت برخوار در زمینه کرونا راضی‌کننده نیست
عبدلله بنهری، فرماندار برخوار گفت: در سطح کشوری شاهد سیر نزولی ابتلا به ویروس کرونا هستیم اما من از وضعیت شهرستان برخوار در زمینه ابتلا به این ویروس رضایت کامل را ندارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرماندار برخوار در گفتگو با صاحب نیوز گفت: بیشترین موارد ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان برخوار از طریق برگزاری مراسمات و مهمانی ها بوده است که پس از آن در اصناف بیشترین موارد ابتلا در شهرستان را داشته ایم.

وی با اشاره به اهداف راهبری طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان برخوار توضیح داد: یکی از اهداف این طرح جلوگیری از ابتلای همگانی مردم به این ویروس بوده است.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: تمامی صنوف شهرستان باید پروتکل های بهداشتی را همراه با فاصله گذاری اجتماعی رعایت کنند. همچنین وسایل عمومی اعم از حمل و نقل عمومی باید مداوم ضدعفونی شوند و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

بنهری اظهار داشت: در سطح کشوری شاهد سیر نزولی ابتلا به ویروس کرونا هستیم اما من از وضعیت شهرستان برخوار در زمینه ابتلا به این ویروس رضایت کامل را ندارم.

وی تصریح کرد: باید پروتکل های ارائه شده را با ترفند های مختلف و جالب برای مردم و جامعه عنوان کنیم تا رعایت کنند و شاهد سیر نزولی ابتلا به ویروس کرونا در شهرستانمان باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1610958
ارسال نظر
نظرات