شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611039

روزانه ۲۵ هزار عدد ماسک در کارگاه‌های فنی حرفه‌ای بوشهر تولید می‌شود

روزانه ۲۵ هزار عدد ماسک در کارگاه‌های فنی حرفه‌ای بوشهر تولید می‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر گفت:روزانه 25 هزار عدد ماسک در کارگاه‌های فنی حرفه‌ای بوشهر تولید می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالمجید دراهکی مدیر کل فنی حرفه ای استان بوشهر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا با همکاری مربیان و کارکنان و مهارت آموختگان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای، روزانه بیش از ۲۵ هزار عدد ماسک تولید و توسط نهاد‌های مسئول در دسترس عموم قرار می گیرد.

وی همچنین به تولید دیگر اقلام بهداشتی توسط نیروهای مهارتی آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اشاره کرد و افزود: تا به امروز تعداد ۶ هزار عدد گان و ۷ هزار دستکش تولید و به مراکز درمانی سراسر استان بوشهر تحول داده شد.

دوراهکی با اشاره به راه اندازی ۴۶ کارگاه‌ تولید ماسک و لباس کادر درمانی در سراسر استان گفت: اداره کل فنی حرفه ای استان بوشهر با تایید دانشگاه علوم پزشکی استان به راه اندازی این کارگاه‌ها اقدام کرده است.

مدیر کل فنی حرفه ای استان بوشهر تصریح کرد: این کارگاه در ۲ شیفت کاری به صورت روزانه به تولید ماسک می پردازند.

دوراهکی با بیان اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان جهادگرانه پای کار هستند افزود: ماسک‌های تولیدی در این کارگاه برای نیاز سراسر استان مصرف می شود.

وی از مردم خواست تا همچنان تهدیدات این ویروس منحوس را جدی بگیرند و با رعایت موارد بهداشتی و ماندن در خانه به قطع زنجیره این ویروس کمک کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611039
ارسال نظر
نظرات