شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611108
ماجری یک ساخت و ساز؛

ساخت هتل در گذر چهارباغ؛ قانونی یا غیرقانونی!

ساخت هتل در گذر چهارباغ؛ قانونی یا غیرقانونی!
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: این هتل باید مراحل قانونی خود را تکمیل کند، نقش معماری این هتل نیازمند اصلاحاتی است در سیمای و منظر چهارباغ تاثیر نگذارد که پیگیر آن هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون الهیاری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص خبرهای منتشر شده از ساخت غیر قانونی یک هتل در حریم چهار باغ عباسی اظهار کرد: بحث این هتل به سال های قبل بر می گردد، پیشنهاد ساخت یک هتل مطرح شد و به کمیسیون ماده پنج استان رفته و تایید شده بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: یکی سری مراحل قانونی باید انجام می داد اما این مراحل قانونی هنوز نهایی نشده و ابلاغ رأی کمیسیون ماده پنج رخ نداد.

وی افزود: نکته قابل توجه این است که در استان اصفهان با توجه سیاست های حمایت از گردشگری و ایجاد هتل ها، در زمینه تسهیل ایجاد هتل های همکاری هایی صورت می گیرد اما نباید سیمای فرهنگی شهر را مخدوش کنند.

الهیاری با توضیح اینکه این هتل باید مراحل قانونی خود را تکمیل کند، بیان کرد: نقش معماری این هتل نیازمند اصلاحاتی است در سیمای و منظر چهارباغ تاثیر نگذارد که پیگیر آن هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ساخت این هتل غیر قانونی است یا نه، گفت: تعیین قانونی و یا غیر قانونی بودن این هتل بر عهده شهرداری و راه و شهرسازی است؛ از نظر ما این هتل غیر قانونی نیست و باید در آن اصلاحاتی صورت بگیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611108
ارسال نظر
نظرات