شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:00 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611111
نماینده مردم تفرش آشتیان و فراهان مطرح کرد؛

روز قدس بعنوان تفکری جهانی در دنیا شناخته می شود/تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی نشان دهنده تصمیم قاطع نظام است

روز قدس بعنوان تفکری جهانی در دنیا شناخته می شود/تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی نشان دهنده تصمیم قاطع نظام است
حسینی نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: روز قدس ابتدا در ایران گرامی داشته می‌شد ولی به تدریج در سراسر دنیای اسلام و حتی کشورهای غیر اسلامی گسترش پیدا کرد و امروز به عنوان تفکری جهانی در سرتاسر دنیا شناخته می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسینی نماینده تفرش آشتیان و فراهان در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص لزوم برگزاری روز جهانی قدس و تاثیر آن بر وحدت و همدلی بیشتر امت اسلامی، گفت: با توجه به شکل گیری انقلاب اسلامی به عنوان نظام جدید مدیریتی در دنیا، نیاز است تا از آرمان های این نظام که در راستای آرمان های اسلام ناب محمدی است، حفظ و حراست شود.

وی با بیان اینکه یکی از آرمان های انقلاب اسلامی در حوزه جهانی، مسئله فلسطین بوده و خواهد بود، افزود: امام راحل(ره) با نگاه عمیق خود، برای وحدت بخشی به مسلمانان دنیا مسئله فلسطین را در نظر داشتند و به آن تاکید کردند. به همین دلیل ایشان آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند.

حسینی ادامه داد: با اینکه این روز ابتدا در کشور ایران گرامی داشته می شد، ولی به تدریج در سراسر دنیای اسلام و حتی کشورهای غیر اسلامی گسترش پیدا کرد و امروز به عنوان تفکری جهانی در سرتاسر دنیا شناخته می شود.

نماینده تفرش آشتیان و فراهان در مجلس دهم، با اشاره به شرارت های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی، گفت: امروز با توجه به گسترده شدن جنایات رژیم صهیونیستی نیازمند وحدت و انسجام بیشتری میان تمام مسلمانان دنیا هستیم. البته با توجه به شرایط خاص کرونایی کشور، نیاز است تا با در نظر گرفتن تمهیدات خاص بهداشتی، روز جهانی قدس گرامی داشته شود و شرایط با سال های گذشته متفاوت است.

وی تصریح کرد: بخاطر همین شرایط خاص، نیاز است تا رسانه ها در فضاهای مجازی با تشکیل کمپین های ضد صهیونیستی اقداماتی را انجام دهند تا ضمن ایجاد وحدت و همدلی میان تمام مسلمانان جهان، تجدید میثاقی دوباره با آرمان های انقلاب صورت بگیرد.

حسینی با اشاره به تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی در آخرین روزهای مجلس دهم، گفت: خوشبختانه این طرح بدون رای مخالف در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که نشان از تصمیم قاطع انقلاب اسلامی برای مقابله با استکبار جهانی و هر گونه تحرکات رژیم اشغالگر قدس در منطقه است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1611111
ارسال نظر
نظرات