شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611139
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران:

سامانه کاداستر در آستانه اجرا

سامانه کاداستر در آستانه اجرا
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با اشاره به اهمیت پایگاه اطلاعات ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: تا اواسط ماه آینده گزارش کامل و مبنایی از این سامانه ارائه شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران صبح چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با اشاره به اهمیت پایگاه اطلاعات ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: تا اواسط ماه آینده گزارش کامل و مبنایی از این سامانه ارائه شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

تقی زاده افزود: اراضی منابع طبیعی در پهنه استان تهران به ویژه شهرستان‌هایی که بیشترین ساخت و سازهای غیر مجاز در آن صورت گرفته باید تعیین تکلیف شود چرا که یکی از مهمترین علت تصرفات همین موضوع می‌باشد از این رو ظرف یک ماه آینده اداره کل منابع طبیعی و راه و شهرسازی گزارشی در این زمینه ارائه دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان داشت: چالش‌ها و مشکلات شهرستان‌های استان تهران در مورد ساخت و سازهای غیرمجاز و خواسته‌های آنها از دستگاه‌های مختلف احصاء شود، همچنین جهت مقابله با چنین ساخت و سازهایی هماهنگی بین بخشی و هم افزایی دستگاه‌ها ارتقا پیدا می‌کند.

وی همچنین در مورد وضعیت طرح کاداستر گفت: بعضی از شهرستان‌های استان اراضی ملی و دولتی بیشتری دارند با اولویت این شهرستان‌ها موضوع کاداستر در دستور کار قرار گیرد تا طرح کاداستر به سرانجام مناسبی در استان تهران برسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611139
ارسال نظر
نظرات