شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611255
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) مطرح کرد؛

جشنواره ابوذر بهانه‌ای برای انسجام رسانه‌های چهارمحال و بختیاری

جشنواره ابوذر بهانه‌ای برای انسجام رسانه‌های چهارمحال و بختیاری
سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره ابوذر بهانه‌ای شد برای انسجام بیشتر رسانه‌های استان چهارمحال و بختیاری که بتوانند با همدلی و همراهی یکدیگر در راستای رسالت خود قدم‌های بلندی را بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر با اشاره به اینکه اهمیت جشنواره ابوذر بنام ابوذر فلسفه بلندی دارد تصریح کرد: ابوذر پیام گویا پیامبر اکرم (ص) بوده است و باید دید ابوذر در چه راستایی ماموریت خود را انجام می داد رسانه نیز در همان راستا کار خود را پیش ببرد.

سردار اکبری عنوان کرد: امروز رسالت رسانه های ما باید این باشد که حق را ببینند و بگویند و حق طلبی کنند و اگر رسانه ای به این ها عمل نکند رسالت خود را باطل کرده است.

وی با بیان اینکه آن چیزی که مهم است حق بوده و باید آن را گفت بیان داشت: اگر یک رسانه مطلب را به حق گفته باشد نه جای تکذیب و نه جای گله و گله گذاری دارد .

سردار اکبری با اذعان بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از رسالت های خطیر رسانه  است عنوان کرد: دشمن ما منکر ماست و حق گویی از معروفات است که رسانه ها باید به آن بپردازند.

وی افزود: مطالبه به حق ، انسجام به جا ، تشویق کسانی که تلاش می کنند باید توسط رسانه ها صورت گیرد

سردار اکبری با اذعان بر اینکه مجموعه رسانه های ما باید در مقابل دشمن پیروز شوند گفت: تمام رسانه های دنیا به جمهوری اسلامی هجوم آورده اند و این وظیفه رسانه های داخلی است که در مقابل آن ها جبهه تشکیل دهد.

وی با تاکید بر اینکه اعتماد به رسانه خیلی مهم است گفت: رسالت رسانه ای باید حفظ شود خبرنگاران باید مطالبه گر باشند و نقدهای منصافنه ای بکنند.
 
گفتنی است از مجموع 786  آثار راه یافته به دبیرخانه جشنواره ابوذر 38 اثر حائز   رتبه های اول، دوم ، سوم و قابل تقدیر  شد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611255
ارسال نظر
نظرات