شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611290
استاندار گلستان:

300 هزار بسته کمک‌مومنانه بین نیازمندان گلستانی توزیع شد

300 هزار بسته کمک‌مومنانه بین نیازمندان گلستانی توزیع شد
استاندار گلستان گفت: تاکنون ۳۰۰ هزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان در گلستان توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان‌ما، هادی حق شناس امروز در جلسه شورای استانی نهادهای انقلابی، حمایتی، عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت اظهارکرد: از ابتدای اجرای طرح مواسات تاکنون قریب به 300هزار بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان استان و با رعایت حفظ آبروی آنان توزیع شده است.

وی افزود: خوشبختانه همراهی همه نهادها از جمله سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، سمن ها، گروه های جهادی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان و خیران شریف استان در اجرای این طرح شایسته تقدیر بود و امیدواریم در صورت نیاز در آینده شاهد ادامه این مسیر باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: تمام کسانی که در سال های گذشته با سفره های افطار از مومنان پذیرایی می کردند امسال و در شرایط شیوع کرونا با تهیه بسته های مومنانه به یاری نیازمندان پرداختند.

وی یادآورشد: ستاد مواسات در هر شهرستان با محوریت فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه شکل گرفت و تلاش شد این بسته ها به دست افراد آبرومندی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند برسد.

حق شناس ادامه داد: تلاش شد تمامی بسته ها به جامعه هدف این طرح برسد و در این راه شاهد همراهی همگانی همچون همیشه بودیم.

استاندار گلستان گفت: در این جلسه ضمن ارزیابی اقدامات صورت گرفته تلاش می کنیم برنامه های آتی را ساماندهی کنیم تا در صورت نیاز، به صورت منسجم عمل شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1611290
ارسال نظر
نظرات