شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1611342
مهدی محمدی خبر داد؛

شناسایی ۱۱۹ مورد ابتلای جدید به کرونا/ آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه از مرز ۳هزار نفر گذشت

شناسایی ۱۱۹ مورد ابتلای جدید به کرونا/ آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه از مرز ۳هزار نفر گذشت
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با تایید ابتلای ۱۱۹ مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با تایید ابتلای ۱۱۹ مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید 

مهدی محمدی اظهار داشت: با شناسایی ۱۱۹ مورد جدید بیماران مبتلا به کرونا که ۷ مورد آن مربوط به بیماران بستری و ۱۱۲ مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید.
 
وی افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته با ثبت یک مورد فوت، جمع جانباختگان کرونا در استان از شیوع اپیدمی تا کنون به ۹۶ نفر رسید.
 
رییس کمیته اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از مجموع تعداد مبتلایان استان، ۷۳۷  نفر جزو بیماران بستری و ۲۳۳۷ نفر نیز جزو بیماران سرپایی هستند. 
 
وی بیان داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز ۳۴۴۰ نفر بستری شدند که از این تعداد ۳۱۷۷ نفر ترخیص شده و ۱۶۷ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری هستند.
 
محمدی گفت: با انجام ۴۶۳ نمونه آزمایش شده در روز گذشته، تا کنون ۱۳۹۳۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1611342
ارسال نظر
نظرات