شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:53 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611428
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:

تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه با توزیع 13هزار بسته معیشتی در اردبیل/ سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است

تداوم مرحله اول رزمایش کمک مومنانه با توزیع 13هزار بسته معیشتی در اردبیل/ سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: با توزیع 13 هزار بسته معیشتی تا پایان عید سعید فطر، مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان با 65 هزار مورد توزیع به پایان می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار جلیل بابازاده قانع در حاشیه جلسه قرارگاه رزمایش کمک مومنانه و همدلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: با توزیع 13 هزار بسته معیشتی در گام آخر، مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان در مجموع با توزیع  65 هزار بسته به پایان می رسد.
وی افزود: در گام های قبلی مرحله اول این رزمایش نزدیک به 52 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده در سطح استان توزیع شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه این رزمایش از روز پنجشنبه یکم خرداد تا پایان عید سعید فطر برگزار می شود، گفت:  13 هزار بسته معیشتی باقی مانده بین جامعه هدف شناسایی شده در شهرستان اردبیل توزیع خواهد شد.

سردار بابازاده آزاد سازی خرمشهر را نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس یادآور شد و اظهار کرد: این پیروزی را مرهون عنایت الهی و خون شهدای گرانقدر هستیم؛ شهدایی گرانقدری از استان اردبیل نیز در این عملیات تقدیم نظام اسلامی شده است.
وی افزود: برای گرامیداشت این روز، آخرین گام مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در استان را برای ادای دین به شهدا و مردم عزیز و نیز حرکت خیرخواهانه انجام می شود.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضمن تشکر از همه کسانی که در طول رزمایش با جان، مال و تلاش های شبانه روزی برای توزیع خیر خواهانه کمک کردند، تصریح کرد: رزمایش و همدلی در استان، امروز به یک حسنه در بین اقشار جامعه تبدیل شده است.

انتهای پیام/آ

 

https://www.dana.ir/1611428
ارسال نظر
نظرات