شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611469
یاداشت؛

روز قدس؛ روز دفاع از حق بر علیه باطل

روز قدس؛ روز دفاع از حق بر علیه باطل
روز قدس روز امید به پیروزی برای فلسطین مظلوم با تدبیر امام خمینی (ره) در جهان تبدیل به سمبل و نمادی شد که فلسطین را تیتر اول مطبوعات و رسانه های جهانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز؛ با وجود گذشت بیش از 70 سال از اشغال سرزمین فلسطین اما مردم مسلمان آن کشور و جهان اسلام همچنان در مقابل این دشمن دست نشانده انگلیس و آمریکا ایستاده اند در واقع از سال 1948 م صهیونیست ها اشغال سرزمین فلسطین را آغاز کرده و کوشیدند با کشتن و اخراج اعراب ساکن فلسطین از سرزمینشان شرایط اسکان یهودیان سایر کشورها را در آن سرزمین فراهم آورند و با مجموع افرادی که از کشورهای مختلف جهان به این سرزمین اشغالی مهاجرت کردند کشوری یهودی نشین تاسیس کنند.


نابراین با این هدف تمام خاک فلسطین که میراثی کهن از تاریخ جهان اسلام بود را تصرف کرده و پس از آن جنایاتی را در این خاک مرتکب شدند که موجب شگفتی جهان شد.

تا قبل از انقلاب اسلامی ایران برای بسیاری از مردم جهان مسئله فلسطین تمام شده بود و در حالی که همگان خیال تاسیس کشوری به نام اسرائیل در قلب جهان اسلام را داشتند با وقوع انقلاب اسلامی در ایران و با رهبری امام خمینی (ره) همه نقشه ها دگرگون شد. پل ارتباطی فلسطین به جهان اسلام که با خیانت بسیاری از کشورهای جهان و حتی کشورهای عربی منطقه ویران شده بود با پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر ساخته شد، انقلاب ایران، فلسطین را به مسئله اول جهان اسلام تبدیل کرد و امام خمینی (ره) به عنوان رهبر محبوب و البته جهانی انقلاب ایران از همان ابتدا بر مسئله فلسطین تاکید کرده و جنایت های صهیونیست ها را یکی پس از دیگری رسوا کرد، به عبارتی درحالی که صدای فلسطینیان قطع شده بود انقلاب اسلامی ایران تبدیل به صدای فلسطین شد.

اما روز قدس روز امید به پیروزی برای فلسطین مظلوم با تدبیر امام خمینی (ره) در جهان تبدیل به سمبل و نمادی شد که فلسطین را تیتر اول مطبوعات و رسانه های جهانی کرد در واقع مرداد سال ۵۸ در حالی که کمتر از یک سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گذشته بود، حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در اقدامی هوشمندانه از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و در این روز همبستگی خود را در حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به نمایش بگذارند.

این اقدام جهانی امام خمینی (ره) همانند یک معجزه فلسطین فراموش شده را نجات داد، مسلمانان از سراسر جهان با لبیک گفتن به تدبیر رهبر انقلاب ایران آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس انتخاب کرده و به حمایت از این کشور پرداختند.

بنابراین روز قدس روز فریاد و مشت های گره کرده مسلمانان جهان بر سران صهیونیست است، روزی که برای مسلمانان نشان از وحدت و برای صهیونیست ها روز وحشت از اتحاد مسلمانان است.

قطعا قدس مقدس با نابودی رژیم جعلی صهیونیست آزاد خواهد شد، روز قدس روز پیروزی حق بر باطل جهانی است روزی که حقیقت یک رژیم جعلی و کودک کش بر همه ملت های جهان چه مسلمان و چه غیر مسلمان روشن خواهد شد و به تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) روز قدس باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد، روزی که تمام نقشه های شیطانی محور غربی_عبری همچون معامله قرن را در آتش خود خواهد سوزاند.

عین علی بابامیرساطحی

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1611469
ارسال نظر
نظرات