شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:54 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611536
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

وزارت دفاع درپی شناخت گلوگاه های بهره وری است

وزارت دفاع درپی شناخت گلوگاه های بهره وری است
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه ای تاکید کرد: به صورت مستمر در پی شناخت و حل مسائل و گلوگاه های بهره وری خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی بیانیه‌ای به مناسبت  روز ملی بهره‌وری و بهینه سازی مصرف اعلام کرد: وزارت دفاع در چارچوب نظام مدیریت بهره‌وری، تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خود را در مسیر اعتلای قدرت پایدار دفاعی و از طرفی رشد اقتصادی کشور از محل سرریز فناوری‌های دفاعی بکار خواهد گرفت.

در متن این بیانه آمده است:

اهتمام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بهره گیری کارآ، اثربخش و حداکثری از توانایی ها، امکانات و منابع در اختیار، به نماد تعهد و رشد این مجموعه بدل گردیده است. موضوعی که هم از منظر راهبردی و هم از بعد فرهنگی، در تمام سطوح وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ریشه گسترانده تا استقلال و سرافرازی مرز و بوم مقدس ایران را بیش از همیشه از شرّ نگاه دشمنان متجاوز در امان دارد. رمز استواری و شکوفایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تمرکز  همزمان بر سه عنصر حیاتی محصول باکیفیت ، تولید با کمترین هزینه و تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن می‌باشد که مبتنی بر اهداف و رویکرد بهره‌ورانه این مجموعه عظیم است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با سرلوحه قراردادن اصول بهره وری در انجام کلیه ماموریت ها، برنامه ها و فعالیت ها، با تاکید ویژه بر نیروی انسانیِ کارآمد، پایبندی کامل به ارزشهای دینی، وجدان کاری و آرمان های بلند بنیان گذار انقلاب اسلامی تلاش خواهد نمود تا در گام دوم انقلاب اسلامی، همانند گذشته نقش پیشرو و پیش برنده خود را به نحو احسن به انجام رساند. به همین منظور، با استقرار کامل چرخه مدیریت بهره وری و بسط و توسعه آن تا پایین ترین سطوح عملیاتی و براساس الگوی بومی بهره وری وزارت دفاع، به صورت مستمر در پی شناخت و حل مسائل و گلوگاه های بهره وری بوده و تلاش می کند تا با تکیه بر دانش متخصصان این عرصه، به شکل هوشمندانه ای، تاثیر شگرف ارتقاء بهره وری بر توان دفاعی و توسعه روزافزون قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح را به منصه ظهور رساند.

وزارت دفاع به مناسبت فرارسیدن روز ملی بهره‌وری و بهینه سازی مصرف اعلام می‌داد، در چارچوب نظام مدیریت بهره‌وری، تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خود را در مسیر اعتلای قدرت پایدار دفاعی و از طرفی رشد اقتصادی کشور از محل سرریز فناوری‌های دفاعی بکار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1611536
ارسال نظر
نظرات