شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611577
سامیح بخت آبادی در گفتگو با دانا:

صهیونیسم از یهودیت سوءاستفاده می کند/برخی کشورهای منطقه فقط در زبان حامی فلسطین هستند

صهیونیسم از یهودیت سوءاستفاده می کند/برخی کشورهای منطقه فقط در زبان حامی فلسطین هستند
نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی یک حزب سیاسی صد ساله است گفت: صهیونیسم از یهودیت با بیش از 3 هزار سال قدمت برای مشروع جلوه دادن خود سوء استفاده می کند.

همایون سامیح بخت آبادی، نماینده کلیمیان در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار سیاسی  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه یهودیت یک مقوله و صهیونیست مقوله ای جدا از آن است گفت: رژیم صهیونیستی یک حزب سیاسی است که از زمان جنگ جهانی دوم شروع به کار کرده است و عمر آن به صد سال می رسد اما یهودیت 3 هزار و سیصد سال قدمت دارد.

وی افزود: صهیونیسم از یهودیت برای مشروع جلوه دادن خود سوء استفاده می کند.

نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وظیفه ملت های جهان با هر نژاد و مذهبی در برابر آرمان رهایی فلسطین عنوان کرد: برخی کشور های منطقه مانند عربستان فقط در شعار از ملت مظلوم فلسطین حمایت می کنند.

وی افزود: اینها نه تنها هیچ حمایتی از ملت فلسطین انجام نمی دهند بلکه از رژیم اشغالگر قدس حمایت کرده و در زمین آنها بازی می کنند.

سامیح بخت آبادی تصریح کرد: وظیفه تمام ملت های آزادی خواه و طرفدار حق و عدالت حمایت عملی از فلسطین تا رهایی کامل قدس و آزادی ملت مظلوم فلسطین است.

وی درباره طرح شوم «معامله قرن» عنوان کرد: این طرح، طرحی یک جانبه به طرف رژیم صهیونیستی است و فقط به نفع پیشبرد اهداف رژیم صهیونیستی است که هیچ فایده ای برای فلسطینیان ندارد.

نماینده کلیمیان در مجلس با بیان اینکه در این طرح رژیم صهیونیستی کرانه باختری را متعلق به خود اعلام کرده است افزود: این اقدام به ضرر ملت فلسطین است و نه مردم فلسطین و نه هیچ یک از کشورهای اسلامی از این طرح  استقبالی نکردند از این رو بدون شک فرجام طرح «معامله قرن» شکست است.

سامیح بخت آبادی با بیان اینکه آرمان رهایی فلسطین با این طرح پررنگ تر از قبل خواهد شد تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال کمرنگ کردن آرمان رهایی قدس است و به همین خاطر بدون در نظر گرفتن افکار مردم فلسطین درباره سرزمین آنها تصمیم گیری می کنند اما جبهه گیری های جهانی در برابر این اقدام روز به روز بیشتر شده و آرمان مردم فلسطین هر روز پررنگ تر خواهد شد.

انتهای پیام/ک

 

https://www.dana.ir/1611577
ارسال نظر
نظرات