شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:14 منتشر شده در مورخ: 1399/03/01 شناسه خبر: 1611587
منادی در گفتگو با دانا:

رژیم صهیونیستی بلای جان مردم منطقه است/رویای شوم کودک کشان صهیونیست تعبیر نخواهد شد

رژیم صهیونیستی بلای جان مردم منطقه است/رویای شوم کودک کشان صهیونیست تعبیر نخواهد شد
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: رژیم کودک کش اسرائیل هرگز نخواهد توانست به رویای شوم خود که همان تسلط به قبله اول مسلمانان است دست پیدا کند بلکه پیروزی نهایی متعلق به ملت های آزاده و مردم مظلوم فلسطین است.

علیرضا منادی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس با پولهای مفت اروپایی و آمریکایی در منطقه خاورمیانه نفس می کشد گفت: اینها با غارت کشورهای مختلف امروز ژست حقوق بشری در دنیا گرفتند.

وی با بیان اینکه این غده سرطانی بلای جان مردم منطقه است افزود: سرزمین فلسطینیان را اشغال کردند و هر کجا در منطقه درگیری، شرارت و آشوبی باشد سردمدار آن رژیم اشغالگر قدس است.

منادی با بیان اینکه اشغالگران قدس غده چرکین علیه بشریت هستند تصریح کرد: قدس متعلق به همه ملتهای آزادی خواه جهان است و هرگز آرمان رهایی فلسطین کمرنگ نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قدس در دلهای ماست عنوان کرد: رژیم کودک کش اسرائیل هرگز نخواهد توانست به رویای شوم خود که همان تسلط به قبله اول مسلمانان است دست پیدا کند بلکه پیروزی نهایی متعلق به ملت های آزاده و مردم مظلوم فلسطین است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه مدعیان حقوق بشر بویی از بشریت نبردند فقط تابلوی آن را برای تبلغات سیاسی خود در دست گرفتند تصریح کرد: یهودیان در ایران آنچنان از آزادی بیان و عمل برخوردار هستند که عقاید و نظرات آنها توسط منتخبشان در مجلس شورای اسلامی ابراز می شود اما جامعه بشری هرگز شاهد این نبوده که ملت مظلوم فلسطین فرصت اظهار نظر و بیان عقیده در سرزمین مادری خود را داشته باشند.

منادی خاطرنشان کرد: ملت فلسطین و تمام ملت های آزادی خواه جهان تا آزادی کامل قدس از آرمان فلسطین عقب نشینی نخواهند کرد.

انتهای پیام/ک

 

https://www.dana.ir/1611587
ارسال نظر
نظرات