شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611674

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۲۴۳نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۴۲۴۳نفر رسید
آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به چهار هزار و ۲۴۳ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شناسایی ۱۵۷ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۳۱اردیبهشت ماه به چهار هزار و ۲۴۳مورد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: تا روز ۳۱ اردیبهشت مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به یک هزار و ۹۰۵ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۱۹۹ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۳۰۲مورد ، اشنویه ۷۴مورد، بوکان ۲۹۹مورد، پلدشت ۲۱مورد، پیرانشهر ۹۴مورد، تکاب ۱۳۸ مورد، چالدران ۱۵ مورد، چایپاره ۴۵ مورد، خوی ۸۰۱ مورد، سردشت ۴۹ مورد، سلماس ۲۵۹مورد، شاهین‌دژ  ۹۶ مورد، شوط ۲۵ مورد، ماکو ۵۱مورد، مهاباد ۴۴۱ مورد، میاندوآب ۴۲۱ مورد، نقده ۱۱۲مورد گزارش شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611674
ارسال نظر
نظرات