شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611691
نماینده های مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کردند؛

صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است/ نابودی و زوال اسرائیل نزدیک است

صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است/ نابودی و زوال اسرائیل نزدیک است
نماینده های مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کردند: رژیم کودک کش صهیونیستی در سراشیبی نابودی قرار دارد و طولی نخواهد کشید که مقاومت به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی منتخب مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم، در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اهمیت روز قدس اظهار نمود: موضوع روز قدس موضوع بسیار حساس و سرنوشت ساز در تاریخ کشور ما بوده و  پشتوانه اصلی جریان مقاومت، نه تنها حمایت های ملت ایران بلکه آحاد مردم در اقصی نقاط جهان است و باید این پشتوانه را حفظ نماییم تا آثار آن را به شکل های مختلف در جامعه جهانی مشاهده کنیم.

وی با بیان اینکه امسال راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع بیماری کرونا فقط در شهرهایی که وضعیت سفید دارند برگزار می‌شود، اظهار کرد: استفاده از فضای مجازی و ظرفیت‌های آن قطعا یکی از بهترین راه هایی است که می تواند تاثیری، به اندازه برپایی راهپیمایی یا حتی بیش از آن داشته باشد.

 رحیمی در مورد حق و حقوق مردم مظلوم  فلسطین عنوان کرد: امروز جامعه جهانی بعد از فراگیر شدن بحران ویروس کرونا و مشاهده بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی در برخورد با میلیون ها زن و کودک محاصره شده در غزه و محروم کردن آنها از کمک های انسانی و دارویی بر این باور رسیده است که این رژیم کودک‌کش،آسیبی برای جهان و منطقه است.

وی با بیان اینکه صدور انقلاب اسلامی و تفکر مقاومت بزرگ‌ترین حمایت نظام ما از جبهه مقاومت است، تاکید کرد: دفاع از مظلومان مقابله با استکبار، تولید امید و نشاط در بین مردم و جبهه مقاومت و تبعیت از آرمان های امام راحل (ره) در مورد اسرائیل از جمله راهبردهای ما محسوب می‌شود و امید است با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در جبهه مقاومت شکل بگیرد.

آزادی قدس شریف آرمانی بزرگ برای همه مسلمانان است

سید مهدی فرشادان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در  گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: سال هاست که آزادی قدس شریف به آرمانی بزرگ برای مسلمانان جهان تبدیل شده و بی شک این آرمان الهی تحقق خواهد یافت چراکه نصرت حق بر باطل از سوی خداوند قادر متعال به بندگان خود وعده داده شده است.

وی افزود: در عصر کنونی رژیم جعلی صهیونیستی که قدس شریف را در سایه حمایت استکبار و سکوت برخی کشورهای مسلمان اشغال کرده نماد عینی ظلم و ملت فلسطین نیز نماد واقعی مظلوم اند، بنابراین بر همه ما مسلمانان و بخصوص ملت آگاه و هوشیار ایران که پرچمدار حمایت از مستضعفین جهان اند واجب است روز جهانی قدس که یادگار ارزشمند امام (ره) است را گرامی بدارند.

فرشادان خاطرنشان کرد: بنابراین ضمن دعوت از تمامی مسلمانان جهان، ملت بزرگ ایران و بخصوص مردم استان کردستان به حضور پرشور و شعور در گرامیداشت روز جهانی قدس، رجاء واثق دارم امسال نیز به مانند سال های گذشته سند افتخاری برای مردمان دیار اصالت و فرهنگ و تجدید پیمانی با آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

وی افزود: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان راهپیمایی حضوری در معابر و خیابان ها برای مسلمانان در جمعه آخر ماه مبارک رمضان در حمایت از آرمان های قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین فراهم نیست اما با استفاده از ظرفیت فضای مجازی می توان به نوعی دیگر این حمایت و حضور را به جهانیان نشان داد.

نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از فعالان رسانه ای استان اظهار کرد: امیدواریم امسال شاهد نقش آفرینی گسترده فعالان فضای مجازی در راستای آرمان های ملت فلسطین باشیم.

نابودی و زوال اسرائیل نزدیک است

پرویز اوسطی منتخب مردم شهرستان های قروه و دهگلان پیش از ظهر امروز و در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با  تاکید بر اصالت، هویت و حق ملت فلسطین در حمایت بر سرزمین قدس و تعیین سرنوشت و آینده این کشور، اظهار داشت: مردم فلسطین باید به کشور و به وطن خود بازگردند و بتوانند با انتخابات آزاد سرنوشت خود را تعیین کنند.

وی با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن روز جهانی قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی افزود: ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسئله اول جهان اسلام قدم گذاشته است و تا آزادی قدس شریف در کنار ملت فلسطین خواهد بود.

منتخب مردم شهرستان های قروه و دهگلان خاطر نشان کرد: جنایت های رژیم کودک کش صهیونیستی در طول تاریخ ننگین ایجاد این رژیم منحوس بر کسی پوشیده نیست و جامعه جهانی و سازمان های مدعی حقوق بشر باید در ارتباط با این مسئله وارد عمل شوند.

اوسطی به همراهی سران کشورهای عربی با رژیم جنایت کار صهیونیستی اشاره نمود و ادامه داد: امروز رژیم غاصب صهیونیستی در کنار آمریکا که در راس استکبار جهانی قرار گرفته است و رژیم خائن آل سعود از هیچ نوع جنایتی فروگذار نمی کند.

به گفته وی فتنه انگیزی سران برخی کشورهای عربی در مقابله با محور مقاومت در منطقه نیز به دلیل حمایت آل سعود از رژیم منحوس صهیونیستی است که به عنوان مزدوران استکبار جهانی در منطقه عمل می کنند.

این نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه روز قدس یک فرصت مغتنم برای نشان دادن چهره واقعی دشمنان اسلام است افزود: آزادی خواهان سراسر جهان در روز جهانی قدس با برگزاری تجمعات گسترده چهره واقعی رژیم کودک کش صهیونیستی را به مردم نشان می دهند و سیاست های خصمانه دشمنان اسلام را به تصویر می کشند.

وی با تاکید بر ترویج مشارکت عمومی در پاسداشت روز جهانی قدس و تقویت نگاه فراجناحی و فرا ایرانی در موضوع فلسطین و حمایت از جریان مقاومت گفت: استکبار جهانی با بهره گیری از ابزار رسانه ای به دنبال تطهیر چهره خود از جنایات صورت گرفته است در حالی که باید در برابر هجمه استکبار به ارزش ها و مقدسات مسلمانان ایستاد و با تاکید جدی بر محور مقاومت زوال و نابودی رژیم صهیونیستی را نزدیک تر کرد.

صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است/ جبهه مقاومت، معادلات دشمنان را به هم ریخت

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس دهم شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت:  روز قدس یک مکتب اسلامی در مقابل استکبار جهانی و یک روز تاریخی است که نه تنها متعلق به مردم ایران بلکه متعلق به مردم جهان اسلام است که به خاطر استکبار رژیم صهیونیستی که هیچ نوع اصالتی ندارد دچار آشوب شده است.

وی با بیان اینکه مسلمانان جهان با داشتن وحدت و همدلی می توانند هیمنه ی دشمنان را بشکنند گفت: روز قدس روز عطف تاریخی است و با توجه به شیوع ویروس کرونا به شکل های مختلفی برگزار خواهد شد و این را به دنیا اعلام خواهیم کرد که روز قدس به هر شکلی که انجام شود هیچگاه از یاد مسلمانان فراموش نخواهد شد و تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان ادامه داد: محور مقاومت  شکافی بزرگ در میان حامیان استکبار، صهیونیست و آمریکا به وجود آورد تا مردم دنیا یقین کنند صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس ادامه داد: این روز توانست یک وحدت و آرمان واحدی برای فلسطین بین کشورهای اسلامی ایجاد کند و فلسطین را به نماد مظلومیت و آزادی خواهی اسلامی در صحنه جهانی تبدیل کند، آن هم در زمانی که یاس و ناامیدی بر مسمانان منطقه و جهان مستولی بود و کسی جرات دفاع از فلسطین و بیت المقدس را نداشت.

 این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: هدف اسراییل از جنگ در فلسطین و نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند، اما پیروزی انقلاب اسلامی و تفکر اسلامی امام خمینی (ره) بزرگترین شکست بود و مانند صاعقه ای بر سر اسراییل جهان خوار و ظالم بود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر نقش مهم و تعیین کننده محور مقاومت ،تصریح کرد: جبهه مقاومت در برابر کشورهای بسیاری که از جریان آمریکایی-صهیونیستی حمایت می کرد، باعث شد تا معادلات دشمنان به هم بخورد و موجب ضربه زدن به اهداف صهیونیست ها و از سوی دیگر موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی شد.

به گفته ی علوی، روز قدس همچون آهنربایی تمام مسلمان جهان را به هم جذب می کند تا اسرائیل که همچون یک غده ی سرطانی است را از بین ببرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1611691
ارسال نظر
نظرات