شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611722
رزمنده گیلانی عملیات آزادسازی خرمشهر:

آزاد سازی خرمشهر مقدمه آزاد سازی قدس است/ ریشه محور مقاومت رشادت های رزمندگان در جنگ تحمیلی است

آزاد سازی خرمشهر مقدمه آزاد سازی قدس است/ ریشه محور مقاومت رشادت های رزمندگان در جنگ تحمیلی است
رزمنده عملیات آزادسازی خرمشهر با اشاره به اینکه با یاری خداوند خرمشهر در سال ۶۱ آزاد شد، گفت: کربلا هم در سال های اخیر آزاد شد و با یاری خداوند قدس هم در آینده نزدیک از چنگال صهیونیست ها آزاد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محب اله اسدی در گفتگو با خبرنگار ۸دی در مورد اهمیت روز قدس و تاثیر تدبیر امام در حفظ هویت فلسطین، اظهار کرد: با توجه به فرمایشات امام راحل(ره) آزادی روز قدس آزادی اسلام است و وظیفه ماست ندای آزادیخواهی جهان اسلام به گوش جهانیان برسانیم.

وی ادامه داد: همه باید برای محو این غده سرطانی از صحنه روزگاربسیج شویم و این امر مگر با وحدت و یکپارچگی میسر نمی شود.

رزمنده گیلانی عملیات آزادسازی خرمشهر تصریح کرد: چه در خانه، چه در مسیر راه، با ماشین، سواره و پیاده ندای مرگ بر اسرائیل را باید همیشه بر سر زبان هایمان داشته باشیم و به همه جهانیان و اطرافیان نشان دهیم این غده سرطانی این غاصب در حال ظلم کردن به همه مسلمین جهان است.

وی در خصوص اینکه آیا قدس هم همانند خرمشهر آزاد می شود، افزود: قطعا نتیجه آزادسازی خرمشهر، همین است با توجه به فرمایشات امام راحل که راه قدس از کربلا می گذرد و ما هم الحمدالله به کربلا رسیدیم ایران کربلا و عراق یکی شده و ما چند کیلومتری فلسطین و اسرائیل هستیم.

رزمنده عملیات آزادسازی خرمشهر با اشاره به اینکه با یاری خداوند خرمشهر در سال 61 آزاد شد، گفت: کربلا هم در سال های اخیر آزاد شد و با یاری خداوند قدس هم در آینده نزدیک از چنگال صهیونیست ها آزاد خواهد شد.

اسدی افزود: مقاومت و رشادت زمان جنگ تحمیلی بود که امروز محور مقاومت در کشورهای منطقه ریشه دوانده است و انشاء الله این راه راتا ظهور امام زمان(عج) ادامه می دهد تا بتوانیم عرصه پیروزی و آزادیخواهی اسلام را بدست ایشان برسانیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611722
ارسال نظر
نظرات