شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611743

آخرین جزییات از وضعیت بازگشت دانشجویان ایرانی از کشورها کرونایی

آخرین جزییات از وضعیت بازگشت دانشجویان ایرانی از کشورها کرونایی
رئیس سازمان امور دانشجویان آخرین وضعیت بازگشت دانشجویان ایرانی از کشورهایی که درگیر کرونا هستند را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس سازمان امور دانشجویان آخرین وضعیت بازگشت دانشجویان ایرانی از کشورهایی که درگیر کرونا هستند را تشریح کرد.

مجتبی صدیقی درباره آخرین وضعیت بازگشت دانشجویان ایرانی از کشورهای خارجی که دچار کرونا هستند گفت: تا حدود دو تا سه هفته پیش، درخواست هایی از دانشجویان ایرانی خارج از کشور برای بازگشت از کشورهایی مانند، ایتالیا، هلند و روسیه که در آنجا شیوع بیماری کرونا بحرانی بود، داشتیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس با هماهنگی وزارت امور خارجه پروازهایی را پیش بینی کردیم و با هماهنگی وزارت بهداشت تعدادی از دانشجویان بازگشتند و پس از آن درخواست برای بازگشت دانشجویان کاهش یافت.

رئیس سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: در حال حاضر به تدریج دانشگاه‌های خارج نیز مانند دانشگاه های داخل به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی در حال بازگشایی هستند، دانشجویان کشور ما نیز که اکثرا در مقاطع تحصیلات تکمیلی خارج از کشور مشغول تحصیل هستند به دانشگاه ها بازگشته و قصد بازگشت به کشور را ندارند.

صدیقی ادامه داد: اما در مقطع کارشناسی دانشگاه های خارج از کشور همچنان آموزش مجازی برقرار است.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: بنابراین در خواست بازگشت های یک جا و دسته جمعی توسط دانشجویان ایرانی خارج از کشور وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611743
ارسال نظر
نظرات