شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611748
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛

کمپین مردمی "حمایت از قدس" در ایلام تشکیل شد + تصاویر

کمپین مردمی "حمایت از قدس" در ایلام تشکیل شد + تصاویر
در ایلام و همزمان با سالروز جهانی قدس اقشار مردم در مناطق مختلف استان ضمن دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف، بار دیگر اقدامات اسرائیل و امریکا را محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و مصادف است با روز جهانی قدس است، روزی که همه ساله مسلمانان و ملت های آزادی خواه از ملت مظلوم فلسطین حمایت و خواستار آزادسازی قدس شریف هستند.

همه ساله در این روز راهپیمایی ها و تظاهرات مختلفی در سرتاسر دنیا در محکومیت اقدامات امریکا و اسرائیل در فلسطین برگزار می شود که محور و ثقل اصلی این راهپیمایی ها و به نوعی نگاه ها به سمت ایران اسلامی بعنوان پشتیبان از ملت های مظلوم است.

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و بنا به تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراسم روز قدس به دلیل این بیماری و با توجه به شرایط موجود برگزار نشد اما باز مردم به اشکال دیگری حمایت خود را از فلسطین و قدس شریف نشان دادند.

در ایلام و همزمان با سالروز جهانی قدس، اقشار مردم در مناطق مختلف استان ضمن دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف، بار دیگر اقدامات اسرائیل و امریکا را محکوم کردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611748
ارسال نظر
نظرات