شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611760
منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم:

به‌دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان نیستم/ اجازه سهم‌خواهی به هیچ جریانی نمی‌دهم

به‌دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان نیستم/ اجازه سهم‌خواهی به هیچ جریانی نمی‌دهم
علی‌اصغر باقرزاده با اشاره به اینکه به هیچ عنوان دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان نیستم گفت: اجازه سهم‌خواهی به هیچ جریانی را نمی‌دهم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، علی اصغر باقرزاده پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه ابزاری بسیار حائز اهمیت است که حلقه واسط بین مسئولان و مردم بوده و توانمندی جریان‌سای بسیار زیادی دارد.
 
وی با اشاره به اینکه نقش اصلی رسانه‌ها مطالبه‌گری است خاطرنشان کرد: در ابتدا باید رسانه‌ها ضمن مطالبه‌گری به‌دنبال دست‌گیری مسئولان باشند.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم تصریح کرد: مطالبات باید در مسیر پیشنهاد عملی باشد و صرف انتقاد نمی‌تواند بلکه رسانه‌ها باید بازوی مسئولان باشند.

باقرزاده افزود: وظیفه اصلی نماینده مجلس حضور در صحن مجلس و پیگیری مسائل قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد مسئولان در سطح کشور است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید وظایف اصلی نمایندگان مجلس را برای مردم و افکارعمومی تشریح کنند گفت: جایگاه نماینده باید توسط رسانه‌ها تبیین شود.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم افزود: یکی از برنامه‌های اصلی ما نشست صمیمی با حضور مسئولان و مردم برای پیگیری مشکلات است.

باقرزاده تاکید کرد: رسانه‌ها که چشم تیزبین مردم هستند اگر مشکلات و فسادی را مشاهده کردند را به گوش بنده برسانند تا پیگیری‌های لازم انجام شود.

وی اظهار کرد: نباید فضای ناامیدی بین مردم منتقل شود چراکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است.

منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان نیستم اما اگر مسئولی دچار فساد یا مشکلی باشد با آن‌ها برخورد می‌شود.

باقرزاده تصریح کرد: وامدار هیچ فردی نیستم و اجازه سهم‌خواهی به هیچ جریانی را نمی‌دهم و فقط به آرمان‌ها و اصول انقلاب پایبندم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611760
ارسال نظر
نظرات