شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1399/03/02 شناسه خبر: 1611831
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

قطعا رژیم جعلی صهیونیست شکست خواهد خورد

قطعا رژیم جعلی صهیونیست شکست خواهد خورد
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: قطعا رژیم جعلی صهیونیست شکست خواهد خورد چرا که سرزمین مادری مسلمانان جایی برای رژیم کافر کودک کش نخواهد داشت و مسلمانان به هر شکل ممکن آن را پس خواهند گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، اظهار داشت:  فلسطین پاره ای از تن و یک عضو تفکیک ناپذیر در جهان اسلام است، اگرچه صهیونیست­ها در حال حاضر و ناجوانمردانه و غیر قانونی قدس عزیز را به تصرف خود در آوردند اما باید بدانند که هرگز مسلمانان این اجازه را به آنان نخواهند داد و افق جهان اسلام  آن روزی خواهد بود که قدس شریف در آینده­ای نه چندان دور آزاد خواهد شد.

وی افزود: قطعا رژیم جعلی صهیونیست شکست خواهد خورد چرا که سرزمین مادری مسلمانان جایی برای رژیم کافر کودک کش نخواهد داشت و مسلمانان به هر شکل ممکن آن را پس خواهند گرفت.

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به اینکه در هر منطقه ­ای از دنیا اگر مسلمانی وجود دارد ما نسبت به یاری رساندن به آن­ها مسئول هستیم افزود: مردمان فلسطین بیش از 70 سال است که توسط رژیم جعلی اسرائیل از خانه هایشان رانده و آواره شده اند اما ما شاهد آن هستیم که هر روز پرچم مقاومت برافراشته تر خواهد شد.

سردار حسینی گفت: شهرک سازی و توسعه آن، حمایتهای همه جانبه آمریکای جهانخوار و رژیم­های مرتجع منطقه کاری از پیش نخواهند برد چرا که جنگ های 8 روزه و 22 روزه و 33 روزه  چه در محور فلسطین و چه در محوره لبنان رژیم غاصب را واردار به شکست کرده است و بنا بر این آنها شکست خواهند خورد.

وی در ادامه عنوان نمود:  ویروس کرونا هرگز مانع از خاموشی شعله عدالت خواهی، آزادی خواهی و تلاش برای باز پسگیری قدس شریف نخواهد بود و امسال با شرایط خاص خود آزادی خواهان و محور مقاوت و همه جهان اسلام به انحا مختلف از جمله حضور در شبکه مجازی و ایجاد پست­های مقاومت و ایجاد هشتک­های مختلف و حضور در فضای مجازی روز قدس در آخرین هفته رمضان را گرامی خواهند داشت کما اینکه علم مقاومت جدیدتر در این شرایط توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و رهبر دور اندیش برافراشته خواهد شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بیداری اسلامی که در کشورهای اسلامی در حال گسترش است، همه نشان دهنده­ی این امر مهم است که یک تحول عظیم در جهان در شرف اتفاق است و آن اینکه کشورهای اسلامی با اتحاد و همبستگی  در آینده­ای نچندان دور این غده­ی سرطانی در جهان را  ریشه کن خواهند نمود.

سردار حسینی عنوان کرد: طبیعتا حرکت شهید حاج قاسم سلیمانی هیچگاه خاموش نخواهد شد و جان تازه­ای را در کالبد محور مقاومت خواهد ماند.

  وی در پایان افزود: مسیری که سردار سلیمانی پیشگام آن بود امروز به محبوب‌ترین مسیر در میان ملت‌های منطقه شناخته شده  و رهروان بسیار زیادی دارد چرا که حاج قاسم سلیمانی کابوس شب و روز رژیم صهیونیستی و آمریکا بود و همچنان هم این جنایتکاران از رهروان مکتب حاج قاسم واهمه دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1611831
ارسال نظر
نظرات