شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/03/03 شناسه خبر: 1612019
توسط فرماندار دیلم تایید شد؛

سرقت کارت های اهدایی بنیاد مستضعفان به ملوانان در فرمانداری دیلم/ پرونده در دست بررسی است

سرقت کارت های اهدایی بنیاد مستضعفان به ملوانان در فرمانداری دیلم/ پرونده در دست بررسی است
بنیاد مستضعفان هزار کارت هدیه 100 هزار تومانی به ملوانان شهرستان دیلم اهدا می کند که در فرمانداری دیلم توسط افرادی ناشناس سرقت می شود. به گفته فرماندار نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ تعدادی کارت  اهدایی از سوی بنیاد مستضعفان که به فرمانداری دیلم تحویل شده بود تا بین ملوانان توزیع گردد، اما در روزهای گذشته خبر سرقت آن شنیده شد.

این کارت ها که هر کدام مبلغ ۱۰۰ هزار تومان ارزش داشته در فرمانداری، به سرقت رفته و سارق یا سارقان نیز مورد شناسایی قرار نگرفته اند.

سرقت این کارت های اهدایی در حالی صورت می گیرد که در برخی شهرستان ها، ملوانان به خاطر توزیع نامناسب کارت های اهدایی بنیاد مستضعفان دست به اعتراضاتی زده بودند.

پرونده سرقت کارت ها هدیه در دست بررسی است

سرپرست فرمانداری دیلم در پاسخ به خبرنگار سپاس با اشاره به سرقت کارت های هدیه ملوانان در فرمانداری، اظهار کرد: از این تعداد کارت ۹۵۰ عدد آن توزیع شده بوده و فقط ۵۰ عدد آن به سرقت رفته است.

دشتی افزود: شواهد نشان می دهد که سارق با باز کردن در اتاق توسط کلید دست به سرقت زده است.

سرپرست فرمانداری دیلم بیان کرد: مراتب به اطلاع نیروی انتظامی و دستگاه های ذی ربط رسانده شده و با چک کردن دوربین مداربسته و سایر اقدامات، تلاش برای شناسایی سارق ادامه دارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار سپاس در خصوص اینکه چه اقدامی برای باطل شدن کارت های هدیه انجام شده است، بیان کرد:  به علت پراکندگی توزیع کارت ها در سطح استان و نامشخص بودن سریال آن ها امکان ابطال کارت ها وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1612019
ارسال نظر
نظرات